Толстоухов презентував свої вірші [сюжет, відео]

  Українські політики не позбавлені писемного таланту. Як доказ, напередодні у Києві відбувся творчий вечір міністра Кабінету Міністрів Анатолія Толстоухова. Чиновник кілька років пише вірші. В основному про українські міста. Презентувати власну творчість поет Толстоухов вирішив у Національній філармонії у супроводі Президентського оркестру. Хто прийшов послухати вірші міністра, розкаже Дар’я Безродна.

  Київ, Севастополь, Харцизьк, Школа, Україно моя. Це назви віршів Анатолія Толстоухова, покладених на музику. Сам міністр поетом себе не вважає. Радше, будівничим українського сьогодення. Поєднувати політику з творчістю Толстоухову не важко. Це як жінці прибирати та готувати їжу, каже міністр. Один з найулюбленіших власних творів автора - «Марш про державних службовців».

  Анатолій Толстоухов, міністр кабінету міністрів України: "Все зміниться на краще, розквітне український калиновий рід. Державна справа наша як пісня вдалеч лине. Нехай її почує увесь широкий світ. Я хоча і дотримуюсь того принципу, що країна двох Поплавських не витримає, але знаходжу формати, коли дозволяю собі співати".

  Пісні Анатолій Толстоухов лунають в ефірі Національного радіо. Але міністр запевняє: службовим становищем для просування творчості ніколи не користувався. От і Національну філармонію орендувати не довелося. Творчий вечір - заздалегідь запланований державний захід. Виконувати вірші Толстоухова запросили народних артистів Світлану і Віталія Білоножків та солістів хору київського театру опери і балету для дітей та юнацтва.

  Послухати вірші поета Толстоухова прийшли його друзі та колеги по партії.

  Анатолій та  Марина Кінахи, Народний депутат, Партія регіонів: "Он в этом году написал песню к 60-летию победы. Вот мой отец воевал и Анатолий Толстоухов подарил ему диск. Он включал и все ветераны плакали. Настолько песня душевная".

  Володимир Бондаренко, Видавець: "Уголек" Мені дуже подобається ця його пісня про шахтарський край".

  Олексій Омельяненко, Депутат київської міської ради: "Процитировать пока не могу, но на следующий раз обязательно выучу".

  Микола Білоблоцький, Радник прем’єр-міністра України: "Все це легке, доступне. Нічого там такого немає. Ліричне для душі і для відпочинку".

  Колег-міністрів пан Толстоухов навмисно не запрошував. Каже, нинішній творчий вечір - лише репетиція. Наступного року буде кращий, може навіть пишніший виступ.

  Дар’я Безродна, Олексій Іванченков, "5 канал". 

  Попередній матеріал
  Кількість померлих від холери на Гаїті збільшилась до 917 чоловік
  Наступний матеріал
  У Тернополі завершилася танцювальна Олімпіада
  Теги:
  Loading...