Льодовик ecology.unian.ua

"Катастрофа планетарного масштабу": в ООН спрогнозували, на скільки зросте температура до кінця століття

  Читайте по-русски
  Останні 5 років були найспекотніші за всю історію людства

  Катастрофа планетарного масштабу. До кінця століття середня температура повітря у світі збільшиться на 3 цілих 4 десятих градуса за Цельсієм. З таким прогнозом виступила ООН. У неділю, повідомляє NHK, була опублікована доповідь, в якій зводяться підсумки досліджень Всесвітньої метеорологічної організації та інших об'єднань, з метою проінформувати про ситуацію Саміт ООН щодо заходів у галузі зміни клімату, який відбудеться у Нью-Йорку.

  У доповіді зазначили: останні 5 років були найспекотніші за всю історію людства. Температура від 2015-го до 2019-го років стала на 1 градус вищою, ніж наприкінці ХІХ століття.

  Поступове зростання позначки термометра спричинене, зокрема, викидом шкідливих газів. Парниковий ефект тягне за собою катастрофічні наслідки, стверджують метеорологи, до прикладу, танення льодовиків і підвищення рівня води в морях до 4 міліметрів за рік.

  Генсек ООН Антоніу Гуттереш закликав країни-учасниці вжити термінових заходів для подолання руйнівних наслідків. Спільні дії держави обговорюватимуть уже у вівторок 23-го вересня на Кліматичну саміті ООН.

  Як повідомляв 5.UA, у серпні 2019 року в Ісландії провели церемонію "похорону" першого льодовика, який зник через клімат. 

  Попередній матеріал
  Рожковій дозволили повернутися на посаду в НБУ, скасувавши рішення Баришівського суду
  Наступний матеріал
  Представниця "Слуги народу" пов'язана з Медведчуком і робить заяви, вигідні Кремлю – Фріз
  Loading...