CDS Canada CEMD / Twitter

Канада забирає своїх військовослужбовців з Польщі

Йдеться про 200 канадських військовослужбовців, які з травня 2014 року перебували в Польщі і регулярно брали участь у різних навчаннях по всій Європі

Канада згортає свою військову присутність у Польщі, яка тривала з моменту анексії Росією Криму. Про це повідомили в міністерстві оборони Канади, пише "Укрінформ".

Йдеться про 200 канадських військовослужбовців, які з травня 2014 року перебували в Польщі і регулярно брали участь у різних навчаннях по всій Європі.

Зазначено, що частина військової техніки і спорядження з Польщі буде переправлено до Латвії, де дислокується очолюваний Канадою багатонаціональний батальйон.

"Канада є надійним прибічником НАТО й рішуче налаштована зробити свій внесок як член Альянсу. Протягом останніх трьох років Сухопутна тактична група у Польщі демонструвала відданість Канади безпеці й стабільності в Центральній та Східній Європі і ця відданість продовжується у інших операціях", – прокоментував керівник Об'єднаного оперативного центру ЗС Канади генерал-лейтенант Стівен Боус.

Зауважимо, під час саміту НАТО у 2016 році Канада погодилася надіслати свої війська разом із технікою в Латвію і очолити багатонаціональний батальйон, який буде знаходитися в Прибалтиці з метою стримування можливої російської агресії. По батальйону виділили також США, Німеччина і Велика Британія, які розгорнули свої війська в інших прикордонних з Росією державах-членах Альянсу.

Як повідомляв 5.UA, Канада виділить Україні більше $6 млн на "п'ять ініціатив". Кошти спрямують на проекти, переважно пов’язані з моніторингом дотримання прав людини, вирішенням конфліктів, інформуванням про міни, їх виявленням та знешкодженням.

Парад військ у Польщі: як Варшава приймала Полторака – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Теракт в Барселоні: постраждали громадяни 18 країн, українців серед них немає
Наступний матеріал
Нардеп Гєллєр задекларував як "подарунок" майже 18 млн грн
Loading...

Президент вніс зміни до порядку проходження військової служби в ДПСУ

Австрія поставить своїх військових на кордоні з Італією, аби зупинити нелегальних мігрантів

З Польщі вирішили депортувати більше 20 українців

Біля узбережжя Гаваїв розбився військовий гелікоптер США – 5 військових досі шукають

Парад військ у Польщі: як Варшава приймала Полторака – фоторепортаж

Військові ЗСУ вирушили до Польщі для участі в параді