мовний табір для дітей
мовний табір для дітей 5 канал

"Без зубріння та уроків": американські та канадські волонтери взялися вчити дітей АТОвців англійської

У безкоштовному для дітей АТОвців таборі спілкування з носіями мови триватиме два тижні – цього має вистачити, щоб отримати ази розмовної англійської

Від допомоги армії – до навчання дітей. Волонтери з Канади та Америки, які 3 роки допомагають бійцям у зоні АТО, взялися вчити їхніх дітей англійської. У мовному таборі побували і кореспонденти "5 каналу".

13-річний Олексій Синьоокий ретельно добирає фрази англійською. Намагається розповісти про свого батька, який нещодавно повернувся з фронту після тяжкого поранення. Дітей армійців, що загинули або були травмовані під час бойових дій, тут 20. Розповідає: "У Піщанці у нас дуже хороша вчителька англійської мови, вона дуже добре навчає. Але звісно, не кожний хоче вчити англійську. Я розумію, що це дає дуже великі простори для майбутнього".

Ініціювала мовний експрес-курс для дітей українських армійців канадійка Ірина МакКей. Носії англійської допомагають долати дітям мовний бар'єр. Роблять це не як у школі, а у свій оригінальний спосіб. Викладач пояснює: "Ми не викладаємо їм граматику. Ми активізуємо те, що вони знають… Ми намагаємося створювати такі ситуації, в яких вони це практикують".

Затамувавши подих, учні слухають і Стіва Сперроу з Каліфорнії. Він розповідає про День незалежності Сполучених Штатів Америки: "Я хочу розповісти дітям про прапор, про значення символів на прапорі, про те, як створювалася Америка як держава. І щоб це більше було схоже на свято".

"Коли діти прийшли – деякі навіть боялися відкрити рота… Оточення нове, незнайоме… З молоддю у них, звичайно, особливий контакт і діти починають дуже швидко вловлювати емоцію якусь і відповідати", – згадує організатор літнього табору волонтер Світлана Волович.

Щоб нові знання краще засвоїлися, на свіжому повітрі викладачі пригощають дітей традиційним американським частуванням – бургерами. У літньому таборі під час навчань – жодних шкільних правил. Без зубріння та уроків – лише розваги та забавки.

Спілкування з носіями мови триватиме два тижні – цього має вистачити, щоб отримати ази розмовної англійської, як вважають викладачі. Для дітей АТОвців волонтери та обласна влада зробили табір безкоштовним.

Наталя Світлова, Андрій Ковбаса, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею на тему:

Проект "Кровомобіль": Як учні львівської гімназії допомагають рятувати життя бійців – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео
Наступний матеріал
Суд у справі екс-командира харківського "Беркуту" Шаповалова - завершено
Loading...

Волонтер Юсупова про бійців АТО: Це наше надбання, якщо нас ображатимуть, ці хлопці стануть наперед на костилях і без ніг

"911": у Києві створили реабілітаційний центр для "особливих діток" з Донбасу

"Дякую" воїнам за захист: у Кропивницькому нагородили бійців АТО та волонтерів

Держдеп: Трамп не укладатиме двосторонні угоди з Путіним, в яких фігурує Україна

Індію та Японію захлеснули повені, а у США горять ліси: міжнародний дайджест негоди

Дуда під час зустрічі з Трампом говорив про Україну