5 канал

"911": у Києві створили реабілітаційний центр для "особливих діток" з Донбасу

За три роки роботи волонтери з'ясували необхідність у такому центрі, адже альтернативи такому закладу у Київській області майже немає

Столичні волонтери створили реабілітаційний центр для дітей з особливими потребами, батьки яких виїхали з окупованого Донбасу. Центр поки що не запрацював на повну потужність, але деякі заняття з дітьми вже проводять.

Для малих із тяжкими захворюваннями – ДЦП, аутизм, параліч та низка інших фізичних та психічних недуг – у волонтерському реабілітаційному центрі із назвою "911" проводять сеанс групової арт-терапії.  На кожному сеансі такої терапії дітям дають завдання. Пізніше їхні малюнки виставлятимуть на стендах волонтерського центру.

Волонтери планують, що в майбутньому в центрі працюватимуть масажисти, психологи, терапевти-реабілітологи та інші фахівці для дітей з окупованих територій Донецької та Луганської областей.

5 канал

За три роки роботи волонтери з'ясували необхідність у такому центрі, адже альтернативи такому закладу в Київській області майже немає, розповідає керівник проекту.

"Усе фінансування йде від донорів у цей реабілітаційний центр. Для людей, які приходять отримувати ці послуги, все безкоштовно. Самостійно це – нереально. Психолог – від 250 гривень, логопед-дефектолог те саме. Це дуже дорого", – каже керівник проекту "Соціально-педагогічний центр 911" Вікторія Василевська.

 

Поки реабілітаційний центр працює на літньому майданчику. Повноцінне відкриття влаштують за кілька тижнів, коли переберуться до приміщення, в якому нині триває ремонт.

Дмитро Мороз, Олександр Фенько, "5 Канал"

Попередній матеріал
Геращенко: Якщо в ОРДЛО відбудеться техногенна екологічна катастрофа, зачепить і Росію
Наступний матеріал
"Для духовної потреби": Військові заклали капсулу для будівництва каплиці в Одесі
Loading...