Дональд Трамп
Дональд Трамп Depositphotos

Імпічмент Трампа: юридичний комітет оприлюднив обґрунтування обвинувачень

  Читайте по-русски
  Президент Трамп звинувачується в тому, що "поставив свої особисті політичні інтереси вище від національної безпеки, наших вільних і чесних виборів та нашої системи стримувань і противаг"

  Юридичний комітет Палати представників Конгресу США у своєму звіті щодо імпічменту обґрунтував причини висунення обвинувачень проти президента Дональда Трампа. Звіт комітету, який налічує 658 сторінок, оприлюднено у понеділок, повідомляє "Укрінформ".

  "Ми не можемо покладатися на подальші вибори як на засіб протистояння протиправним діям президента у той час, як президент загрожує чесному проведенню виборів. Ми мусимо діяти негайно", – йдеться в документі.

  Як зазначається, в обох статтях імпічменту, затверджених Юридичним комітетом, – щодо зловживання владою та перешкоджання розслідуванню Конгресу, президент Трамп звинувачується в тому, що "поставив свої особисті політичні інтереси вище від національної безпеки, наших вільних і чесних виборів та нашої системи стримувань і противаг".

  "Він вчинив зловмисні дії, які продовжуватиме вчиняти, якщо його не зупинити", – зазначено у звіті.

  На думку членів Комітету, звернення Трампа з проханням про іноземне втручання у вибори 2020 року й подальші намагання його адміністрації заблокувати розслідування Палати представників є причиною для імпічменту.

  Пояснюючи нагальність його оголошення, автори звіту зазначили, що напередодні виборів наступного року Трамп "обрав певну модель поведінки" і, "найімовірніше, продовжить цей шлях".

  У звіті також сказано, що особистий адвокат Трампа їздив в Україну, щоб "сприяти фіктивному розслідуванню щодо діяльності політичних конкурентів президента".

  Як повідомляв 5.UA, у США була оприлюднена розсекречена скарга "викривача" з-поміж представників американської розвідки. Документ указував на можливий тиск з боку Дональда Трампа на українське керівництво з метою порушення кримінального розслідування в Україні проти родини Джо Байдена. Нагадаємо, у США оголосили про запуск процедури імпічменту президента Дональда Трампа. Також було оприлюднено текст стенограми розмови Трампа й Зеленського. 

   

  Попередній матеріал
  "Мені не подобається традиція переслідування попередників" – Зеркаль прокоментувала справи ДБР проти Порошенка
  Наступний матеріал
  СБУ інсценувала побиття депутата від "Слуги народу"
  Loading...

  "Найбільше шахрайство в історії американської політики" – Трамп про розслідування справи імпічменту

  Процедура імпічменту Трампа: у Конгресі свідчать Вільям Тейлор і Джордж Кент – відео

  Імпічмент Трампа: в США вже призначили перші публічні слухання – подробиці

  Імпічмент Трампа: ЗМІ оприлюднили нові свідчення ключового свідка

  Розслідування з імпічменту Трампа: Конгрес розсекретив перші стенограми

  Держдеп США опублікує документи, пов'язані з Україною