"Гугл" відмовився цензурувати інтернет у Китаї

  "Гугл" відмовився цензурувати інтернет у Китаї. Компанія перенаправляє користувачів на пошуковий сайт Гонконгу, інформація на якому подається без жодних змін.
  Але відкрити посилання в себе на комп`ютері китайські користувачі все одно не зможуть. Уряд країни заблокував цю функцію. Пекін назвав заяву компанії " неправильною" та наголосив на тому, що вона порушує попередні домовленості. До цього "Гугл" цензурував результати пошуку в Китаї. На вимогу уряду він не відображав посилання на опозиційні та правозахисні сайти. Китайська молодь на знак солідарності з Інтернет-гігантом принесла квіти до офісу "Гугл" у Пекіні. Аналітики ж попереджають, що такий крок може зменшити статки компанії.

  Скот Кесслер, фінансовий аналітик: "Гугл пішов на історичні зміни у своїх стосунках з китайською владою. Уряд країни не брав участі в ухваленні цього рішення. Тож з великою імовірністю Пекін може повністю закрити доступ до сервісів компанії. Це призведе до зміни вартості її акцій. Інвестори будуть змушені переглянути свою фінансову політику".

  Попередній матеріал
  Ізраїль завдав черговий удар по Сектору Ґаза
  Наступний матеріал
  Дитину-робота сконструювали в Японії
  Теги: