Колесніков розповів, хто заплатить за добудову терміналу "D" в аеропорту "Бориспіль"

  Віце-прем`єр з питань підготовки до ЄВРО-2012 розповів, хто заплатить за добудову терміналу "D" в аеропорту "Бориспіль". Гроші надійдуть з держбюджету і власних фондів аеропорту, - заявив Борис Колесніков. Також віце-прем`єр зазначив, що існують питання щодо власності окремих земельних ділянок аеропорту - щодо них досі триває судова тяганина.

  Розв`язати ці проблеми доручено Мінтрансу під час переговорів з компанією "Аеросвіт". Загалом, незважаючи на відставання підрядника від термінів будівництва, Борис Колесніков висловив сподівання, що об`єкт здадуть вчасно.

  Після Борисполя урядова делегація відвідала НСК "Олімпійський", де також не дотримуються встановлених термінів робіт. Борис Колесніков поставив завдання до 1 вересня надолужити відставання. Також чиновник не виключає, що кошторис будівництва стадіону збільшать. Коли і наскільки - стане відомо за кілька місяців. Урядову нараду, присвячену проблемам, пов`язаним із реконструкцією цього, за словами віце-прем`єра, -  "ризикованого об`єкта" - зберуть вже цієї п`ятниці.   

  Попередній матеріал
  Дитину-робота сконструювали в Японії
  Наступний матеріал
  Сомалійські пірати захопили турецьке судно
  Теги: