Годинник загибелі людства
Годинник загибелі людства 5 канал

"Годинник судного дня" показує, що до загибелі людства залишилося 100 секунд

Читайте по-русски
Годинник ще ніколи від часу створення не був так близько до катастрофи

До загибелі людства залишилося 100 секунд. Принаймні так показують стрілки "Годинника судного дня". Це ініціатива американського видання "Вісник учених-ядерників", передає "5 канал".

За підсумками подій, які, на думку науковців, загрожують знищенню світу, організатори переводять стрілки ближче до півночі. Коли годинник проб'є 12, тоді й відбудеться Апокаліпсис. Цього разу на циферблаті жодних змін. Востаннє стрілки перевели на 20 секунд уперед торік – через загострення ядерної напруги між США та Росією й Іраном, а також зміни клімату.

Ще ніколи від часу створення годинника світ не був так близько до катастрофи. Нині ж найбільшими проблемами людства вчені також назвали пандемію коронавірусу, недостатню співпрацю, дезінформацію та насилля. "Годинник судного дня" ведуть від 1947 року. За цей час його переводили 25 разів.

"Ми усвідомлюємо, що людство і далі страждає від пандемії COVID-19, яка шириться світом. Вона показала, наскільки країни не готові й не бажають вирішувати глобальні надзвичайні ситуації як належить. У час кризи уряди занадто часто знімали із себе відповідальність, ігнорували поради науковців, не співпрацювали між собою ефективно, а тому не змогли захистити здоров'я і добробут своїх громадян", – розповіла президентка і виконавча директорка організації Bulletin of Atomic Scientists Рейчел Бронсон.

Нагадаємо, у Великій Британії від коронавірусу померли 100 162 людини. Країна першою в Європі зафіксувала понад 100 тисяч смертей від цієї недуги.

Попередній матеріал
У Польщі через заборону абортів поновилися протести
Наступний матеріал
Як проходить мітинг ФОПів на Майдані Незалежності – включення
Loading...

COVID-19 в Україні: за добу зареєстровано 3,7 тисячі нових хворих і 145 летальних випадків

В Англії зачиняють історичний паб, якому 450 років – причина

Як протести та пандемія змінили традиції проведення інавгурації президента США – сюжет

Як в умовах пандемії віряни святкують Водохреще – сюжет

У Франції запроваджують комендантську годину через COVID-19

В Україні зросла кількість хворих на COVID-19 за добу – де найбільше