протест
протест 5.UA/Наталя Мілевська

Як проходить мітинг ФОПів на Майдані Незалежності – включення

Читайте по-русски
Згодом мітингувальники вирушать до КСУ та представництва Європейського Союзу в Україні

Близько тисячі активістів із різних міст країни знову зібралися в центрі Києва. Вимоги незмінні – скасувати запровадження касових апаратів та залишити спрощену систему оподаткування. Стояти на місці мітингувальники не планують. Куди ж прямуватимуть, дізнавалася  кореспондентка "5 каналу" Маргарита Варадовська. 

Акція триває спокійно поки що, тут уже більше ніж тисяча людей. Вимоги мітингувальників незмінні – це скасування касових апартів та залишити спрощену систему оподаткування.

Так, Верховна Рада 1 грудня 2020 року прийняла компромісний законопроєкт про відтермінування касових апаратів до 2022 року, але це учасників акції не задовольняє, тому вони знову вийшли на акції протесту, знову мітингують.

"Я маю магазинчик маленький 20 квадратів, я не можу мати бухгалтера свого, я не зможу, я просто закрию свій бізнес, – розповідає учасниця акції.

За словами лідеру руху #SaveФОП Сергія Доротича, учасники мітингу сьогодні планують піти до Конституційного Суду та представництва Європейського Союзу в Україні.

"Ми плануємо тут мітинг і ходу до Конституційного Суду, тому що наш протест за конституційні права та свободи, до Представництва Європейського Союзу і до Посольства Сполучених Штатів Америки. Ми хочемо привернути увагу міжнародної спільноти", – додав він.

Зазначається, що на Майдані Незалежності наразі посилена охорона: шість машин Нацгвардії, кілька автомобілів поліції. Правоохоронці стежать за безпекою учасників.

Нагадаємо, раніше лідер руху #SaveФОП Сергій Доротич назвав умови, за яких підприємці припинять протестувати. На Майдані Незалежності тривають протести ФОПів проти запровадження обов'язкового використання касових апаратів та за скасування карантину.

Попередній матеріал
"Годинник судного дня" показує, що до загибелі людства залишилося 100 секунд
Наступний матеріал
Політв'язні та заручники Кремля: зміна підходу до їхнього звільнення – брифінг Сущенка та Чийгоза
Loading...

В Індії відбулися протести на тракторах – люди виступають проти аграрної реформи

Протест під будинком президента: через високі тарифи мітингувальники приїхали до дачі Зеленського

Відомі музиканти організували мітинг-концерт під Верховною Радою – чого вимагають

"Привітай президента платіжкою": під ОП у день народження Зеленського пройшов мітинг проти підвищення тарифів

Біля Запорізької ОДА пройшов мітинг проти високих тарифів

У Нідерландах антикарантинний мітинг переріс у масові заворушення: понад 140 затриманих