sportarena.com

Через пандемію Хорватія оновила правила в'їзду – що зміниться для українців

  Читайте по-русски
  За деяких умов можна буде в'їхати і без негативного ПРЛ-тесту

  Влада Хорватії оновила рішення про заборону та обмеження перетину кордону країни у зв'язку з поширенням нового штаму коронавірусу. Про це в середу, 13 січня, повідомило Посольство України в Хорватії. Там повідомляють, що рішення діятиме 14 січня по 31 січня.

  Як зазначається, спеціальні епідеміологічні заходи будуть стосуватися осіб, які прибувають із країн, де поширюється новий штам.

  Посольство повідомило, що особи, в т. ч. і громадяни України, які прибувають в Хорватію із зазначених країн, при в'їзді в Хорватію мають пред'явити негативний результат ПЛР-тесту (дійсний 48 годин). Крім того, їм буде призначена 14-денна самоізоляція, яку можна зменшити до 7 днів за умови здачі додаткового ПЛР-тесту, результат якого буде негативний.

  У відомстві пояснюють, що громадяни України, які в'їжджають до Хорватії з невідкладних особистих причин (похорон, лікування), мають право на перетин кордону без негативного результату ПЛР-тесту. Але при цьому вони будуть зобов'язані покинути територію Хорватії протягом 12 годин з моменту в'їзду.

  Там додають, що громадяни України, які планують провадити волонтерську діяльність у регіонах, що постраждали від землетрусу, мають право в'їхати в Хорватію без негативного результату ПЛР-тесту, але лише з попереднього дозволу Штабу цивільного захисту Хорватії.

  Зараз громадяни України не мають права на в'їзд до Хорватії з туристичною метою.

  Крім того, як повідомляв 5.ua, для українців змінилися правила в'їзду в США.

  Попередній матеріал
  МОЗ не наполягатиме на подовженні жорсткого карантину – Ляшко
  Наступний матеріал
  Шмигаль обговорив із представниками МВФ газові тарифи
  Loading...