Офіційний сайт Президента України

Голова МЗС Білорусі подякував Порошенку за сприяння у відновленні діалогу між Мінськом і ЄС

  Співрозмовники відзначили доцільність активізації торговельно-економічних відносин України та Білорусі за рахунок розширення співпраці в машинобудуванні, енергетиці, агропромисловому комплексі та транспортній сфері

  Президент України Петро Порошенко зустрівся з міністром закордонних справ Республіки Білорусь Володимиром Макеєм. В ході зустрічі обговорювалися актуальні питання порядку денного двосторонніх відносин між Україною і Білоруссю, повідомляє прес-служба глави держави.

  Зазначається, що міністр подякував Порошенку за сприяння у відновленні конструктивного діалогу Білорусі з Європейським Союзом.

  Окрему увагу було приділено економічній співпраці між двома країнами. Сторони відзначили доцільність активізації торговельно-економічних відносин за рахунок розширення співпраці в машинобудуванні, енергетиці, агропромисловому комплексі та транспортній сфері.

  Окрім того, Президент висловив зацікавленість України у розвитку мережі навчальних закладів з метою створення сприятливих можливостей для вивчення української мови в районах компактного проживання етнічних українців в Білорусі.

  Під час зустрічі обговорювалися також питання організації спільних культурних заходів з нагоди 345-річчя автора першої Конституції України – гетьмана Пилипа Орлика, який народився на території сучасної Мінської області.

  Попередній матеріал
  Експерт: Потрібно розширювати "нормандський формат" за рахунок підписантів Будапештського меморандуму
  Наступний матеріал
  Бійці ВСП ЗСУ показали, чого навчилися у канадських інструкторів
  Теги:
  Loading...

  Перший керівник незалежної Білорусі: Найдешевша російська зброя не ядерна і не автомат Калашникова, а людські життя

  Журналіст: У Білорусі замовчують інформацію про вбивство Шеремета

  Росія знову погрожує – цього разу Білорусі

  Обама на рік подовжив санкції проти білоруських урядовців

  РФ будує військову базу на кордоні з Білоруссю – начебто для оборони від України

  5 канал - трансляція наживо