rian.com.ua

Росія знову погрожує – цього разу Білорусі

  РФ пригрозила повністю заборонити імпорт білоруської молочної продукції

  Росія може повністю заборонити постачання молочної продукції з Білорусі – начебто через "проблеми з її якістю та безпекою". Про таке чільник "Россільгоспнагляду" Сергій Данкверт заявив заступнику міністра сільського господарства Білорусі Олександру Суботіну, передає "Медуза".

  Глава російського наглядового відомства начебто навів "конкретні приклади поставок сухої молочної продукції з Білорусі, яка не відповідає вимогам технічного регламенту Митного союзу". Чиновник висловив вимогу "вжити екстрених заходів щодо недопущення ввезення в Росію продукції неналежної якості та безпеки". В іншому випадку він прямо пригрозив повністю заборонити молочної продукції з Білорусі "в цілому, або з окремих підприємств".

  За даними видання, з початку 2016 року на територію Росії було поставлено більше 304 тисяч тонн молочної продукції білоруського походження, в тому числі ввезено понад 56 тисяч тонн сухого молока. Цього ж місяця "Россільгоспнагляд" оприлюднив дані про фальсифікації молочної продукції і російськими виробниками. За даними відомства, для фальсифікації цільного молока використовуються гіпс, крейда, мило, вапно, сода, крохмаль, борна і саліцилова кислоти.

  Нагадаємо, у квітні Лукашенко заявив, що не буде "хлопчиком на побігеньках" у Кремля і закликав Москву поважати незалежний статус своєї країни.

  Попередній матеріал
  Савченко розповіла про стосунки з Тимошенко
  Наступний матеріал
  Порошенко не буде зустрічатися з Нуланд

  РФ будує військову базу на кордоні з Білоруссю – начебто для оборони від України

  Білорусь планує відновити експорт електроенергії з України

  У Білорусі заборонили продавати глобуси з "російським" Кримом

  "Газпром" позивається до Білорусі щодо боргу