Савченко розповіла про стосунки з Тимошенко

  Надії Савченко пропонували балотуватися у Верховну Раду за своїми списками 4 партії

  Народній депутатці від "Батьківщини" Надії Савченко пропонували балотуватися у Верховну Раду за своїми списками 4 партії. Про це вона розповіла в інтерв'ю "Deutsche Welle".

  "Ні, я вибирала. Пропозиції були, здається, від чотирьох партій", - сказала Савченко, відповідаючи на питання, чому вона обрала список "Батьківщини". Втім, на питання від яких саме, не відповіла.

  "Я не скажу, оскільки якщо я їх не вибрала, то це, мабуть, буде некоректно. Я просто справді сміялася з того всього, тому що мені видавалось смішним та сюрреалістичним йти в політику, коли людина сидить у тюрмі й не знає, чи буде вона жити завтра. Я з усього цього посміялася, але врешті-решт погодилась. Чи то жіноча солідарність, чи тому що люди, які захопили мене в полон, більше всього не любили саме цю партію", - сказала вона.

  Крім того Савченко сказала, що з Юлією Тимошенко у неї "швидше за все просто робочі відносини".
  "Тобто, ми не подруги, ми не сидимо не п’ємо там каву разом, не пліткуємо про щось. Ми зустрічаємось на роботі, спілкуємось лише по справі", - сказала вона.

  Нагадаємо, повідомлялось, що Надія Савченко ініціює створення комітету з питань визволення українських політв'язнів, які перебувають у Російській Федерації.

  Попередній матеріал
  Комісія Україна-НАТО у Варшаві затвердить комплексний пакет допомоги Києву – представник Альянсу
  Наступний матеріал
  Росія знову погрожує – цього разу Білорусі

  ЗМІ оприлюднили список затриманих у справі Онищенка

  Пряма трансляція: Надія Савченко про поїздку в АТО (ЗАВЕРШЕНО)

  Савченко обговорить з Президентом двовладдя в зоні АТО

  Савченко розповіла подробиці своєї поїздки в зону АТО: "Настрої зовсім різні"