Савченко створить комітет з питань звільнення українських політв'язнів

  Надія Савченко має намір створити комітет з питань звільнення українських політв'язнів у РФ

  Народний депутат України фракції "Батьківщина" Надія Савченко ініціює створення комітету з питань визволення українських політв'язнів, які перебувають у Російській Федерації. Про це вона заявила в ході круглого столу в ПАРЄ у вівторок у Страсбурзі, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Я створюю комітет з питань звільнення українських політв'язнів з Російської Федерації. В цей комітет я пропоную вступити світовим політикам", – зазначила Савченко.

  За її словами, комітет буде функціонувати на громадських засадах. Вона зазначила, що "не можна говорити, що солдати безгрішні, але їх не можна назвати вбивцями".

  "У будь-якій війні солдат, який захищає свою Батьківщину, змушений вбивати, так само як вбивають його і стріляють у нього. Перекладати це все в площину злочину, криміналу – це абсолютно безчесно. Всі справи щодо українців були виведені на ці ось фейкові російські суди... сподіваюся, зараз Росія вже отямилася, Кремль зрозумів свою помилку і він все-таки поверне всіх українців назад в Україну", – зазначила вона.

  Нагадаємо, з 20 по 24 червня у Страсбурзі триває засідання ПАРЄ. Напередодні, 20 червня, там вперше виступила член української делегації Надія Савченко.

  Попередній матеріал
  Генпрокуратура проводить обшуки у восьми приміщеннях екс-високопосадовців у справі Майдану
  Наступний матеріал
  В Йорданії терористи підірвали автомобіль біля табору біженців – загинули військові

  У США прокоментували повернення до України політв'язнів

  Геращенко розповіла, скільки українських політв'язнів залишається в тюрмах РФ