Бійці ВСП ЗСУ 5 канал

Бійці ВСП ЗСУ показали, чого навчилися у канадських інструкторів

Сьомий за ліком випуск канадсько-українських курсів для військової служби правопорядку ЗСУ добіг кінця. За цей час навички із застосування сили від канадської військової поліції здобули понад 160 українських військовслужбовців

Навички із застосування сили за 2 тижні отримали від своїх канадських колег бійці Військової служби правопорядку Збройних сил. Протягом цього часу армійці вчилися коректно спілкуватися з підозрюваними, визначати рівень небезпеки, максимально нетравматично заарештовувати та ефективно застосовувати спецзасоби. По завершенню навчань українці отримали сертифікати, а канадці пообіцяли й надалі передавати досвід якомога більшій кількості українських військовослужбовців.

Один із кращих слухачів курсу Дмитро Федченко каже – з початком бойових дій на Донбасі знання від канадських військових, які самі  мають реальний досвід роботи в гарячих точках, зайвим не буде: "В наш час це дуже потрібно, я вважаю, тому що зараз ми дуже багато стикаємося із такими проблемами, де неправильно можна застосувати зброю, спецзасоби, і для цього нас тут навчали, щоби правильно використовували."

"Наша мета: підготувати достатню кількість фахових інструкторів у Збройних силах України, щоби у майбутньому військовослужбовці могли навчати самі себе, і коли ми побачимо, що українці є самодостатніми, тоді така наша допомога буде вважатися завершеною. Тим часом, вже починаючи з весни наступного року ми почнемо серію тренінгів, де навчатимуть саме тренерів для Збройних сил", – зазначив Пол Меллема, комендант військової поліції Міністерства національної оборони Канади.

 Дмитро Мороз, Кирило Іванов, 5 канал

Попередній матеріал
Голова МЗС Білорусі подякував Порошенку за сприяння у відновленні діалогу між Мінськом і ЄС
Наступний матеріал
Штаб АТО: Ворог здійснив масований артилерійській удару по Кримському
Теги:
Loading...

У Дніпрі розпочалися відкриті тренування "Втечемо від дивана"

Майбутні офіцери НГУ проходять посилені тренування за стандартами НАТО

"Південний вітер-2016": тренування "морських котиків" на Миколаївщині

Агенти ФБР почали тренувати бійців українського КОРДу