Національна поліція

Агенти ФБР почали тренувати бійців українського КОРДу

Українським поліціянтам викладають іноземний досвід затримання та спецоперацій

"Віртуозно володіти зброєю, майстерно користуватись автомобілем і найважливіше – комунікувати під час спецоперації із затримання правопорушників. Ці та інші завдання відпрацьовуються спеціалістами американського ФБР і українського КОРДу під час спільних семінарів з тактико-спеціальної підготовки і навчальних стрільб", – так описує початок навчань сайт Нацполіції.

Навчання проводяться на базі поліцейського спецназу і Національного антикорупційного бюро України. "Програма проведення представниками ФБР тренінгу з інструкторами підрозділу поліції особливого призначення КОРД стала можливою завдяки угоді між урядом США та урядом України про допомогу в галузі правоохоронної діяльності та кримінальної юстиції", – розповів заступник начальника департаменту КОРД Микола Путій. За його словами, подібні спільні навчання в Україні організовуються не вперше.

У програмі навчань – опанування тактики ФБР із затримання правопорушників, їхні дії у закритих приміщеннях. Також працюватимуть над новітніми методами затримання правопорушників із застосовуванням зброї і без неї.

Також американські інструктори продемонструють бійцям українського КОРДу базовий рівень підготовки застосування підрозділу поліції SWAT у спеціальних операціях.

У НП України нагадали, що понад 40 бійців поліцейського підрозділу поліції особливого призначення КОРД завершили навчання у тренінговому центрі і повернулись на місця служби у Сумській та Київській областях. Планується, що надалі регіональні спецпідрозділи поліції КОРД з'являться в Одеській та Житомирській областях. Як повідомляв 5.ua, у травні харківська поліція поповнилася 35 співробітниками спеціального підрозділу КОРД.

/
/
/

Попередній матеріал
Україна у Мінську категорично вимагає контролю над власним кордоном
Наступний матеріал
Молоді режисери зможуть поставити сучасні британські п’єси в українських театрах

ФБР допоможе НАБУ боротися з корупцією у вищих ешелонах влади

МВС готове разом із ФБР розслідувати справи стосовно корупційних схем компаній Фірташа

Українське антикорупційне бюро співпрацюватиме з представниками ФБР

ФБР допомагатиме розслідувати корупційні схеми керівників ДСНС