У Дніпрі розпочалися відкриті тренування "Втечемо від дивана"

Дніпряни готуються до масштабного марафону

Дніпряни готуються до чергового масштабного марафону, який відбудеться у місті наприкінці вересня. Бігуни вже розпочали низку тренувань, які назвали - "Втечемо від дивана".

Перше відкрите тренування на набережній Дніпра. Зібратися у вихідний на ранкову фізкультуру найтяжче, зізнається Тетяна Валігурська. Головний редактор місцевої газети готується до першого у її житті забігу. Журналістка хоче здолати найкоротшу дистанцію – 1 кілометр 605 метрів.

Найдовшу дистанцію, власне марафонську, 42 кілометри 195 метрів, планує пробігти учасник бойових дій, а нині громадський активіст Олег Чистопольцев. Спортом чоловік займався завжди. Розповідає, лише у 2014 році, коли був на передовій - було не до фізкультури. Після демобілізації - поновив тренування.   

Розминка, забіг на 2 кілометри, розтяжка й спеціальні вправи бігунів – з усіма учасниками вересневого марафону займаються професійні тренери. На загал, на перше тренування зійшлися зо три десятки майбутніх  марафонців.

До старту марафону ранкові тренування просто неба проводитимуть на набережній щосуботи. У масштабному забігові у вересні уже зголосилися взяти участь півтори тисячі людей.

Наталья Світлова, Андрій Ковбаса, Дніпро,"5 канал".

Попередній матеріал
Штаб АТО: Бойовики випустили в районі Лебединського понад сотню 122-мм снарядів, з ПТРК стріляли біля Старогнатівки
Наступний матеріал
У Москві знову побили учасників антивоєнного мітингу – дісталося й поліції

У Чернівцях пройшов щорічний напівмарафон CROSSHILL

Студенти ЖДТУ влаштували благодійний марафон на підтримку бійців АТО

Культурний марафон "СтусLive" у Києві

Нападник "Дніпра" запустив інтернет-марафон на підтримку армії