5 канал

Журналіст: У Білорусі замовчують інформацію про вбивство Шеремета

Сьогодні ввечері у Мінську відбулася тиха церемонія тільки для близьких, для сім'ї і для друзів у Церкві Всіх святих

Про це в ефірі "5 каналу" повідомив журналіст Сакен Аймурзаєв.

"Сьогодні ввечері буде тиха церемонія тільки для близьких, для сім'ї і для друзів у Церкві Всіх святих. Одне можу точно сказати, в Білорусі ця трагедія якщо не замовчується, то вже точно не розповідається в повній мірі, в повному інформаційному поданні. Ця тема присутня, оскільки і російські ЗМІ тут представлені, які дивляться люди, і офіційно повідомлено про це, але якогось докладного обговорення в ЗМІ цього не відбувається. У зв'язку з цим, я б хотів до колег наших в Україні звернутися, може і в Росії нас чують, розповідайте, будь ласка, якомога більше, і про саме вбивство Паші, і про те, як його будуть розслідувати, бо це єдиний спосіб для жителів Білорусі дізнатися про те, що відбувається", – повідомив журналіст.

"В аеропорту в Мінську було видно, що люди розуміють, хто прилетів, розуміють, що сталося. Мене здивувало те, що ніхто з перехожих не підійшов до мами, не підійшов до Олени. У Києві, звичайно ж, ось ця емоційна підтримка, чужих зовсім людей, вона мене сьогодні потрясла... Величезне вам дякую", – додав він.

Як інформував 5.ua, Павло Шеремет загинув 20 липня зранку від вибуху автомобіля, який належав керівнику "Української правди" Олені Притулі. Прокуратура кваліфікувала загибель журналіста, як умисне вбивство. Президент Петро Порошенко доручив залучити до розслідування фахівців американського ФБР та Євросоюзу.

Попередній матеріал
Стрілянина у Мюнхені: постраждалих та жертв серед українців немає – МЗС
Наступний матеріал
Поліція підтверджує інформацію про 6 загиблих у "мюнхенській стрілянині" – The Guardian

Експерт: Витік відео говорить не про непрофесійність слідства, а про професійність журналістів

Сльози і світлі спогади: у Києві попрощалися із Павлом Шереметом

Церемонія прощання з журналістом Павлом Шереметом

Прощання з Павлом Шереметом у Києві: віддати шану загиблому ідуть сотні людей