Експерт: Витік відео говорить не про непрофесійність слідства, а про професійність журналістів

Політтехнолог наполягає, що не потрібно поспішати знецінювати слідство

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Час.Підсумки дня" заявив політтехнолог Віктор Уколов.

"Я б не поспішав знецінювати слідство, тому що насправді витік відео говорить не про непрофесійність слідства, а про професійність журналістів", – зазначив Уколов.

"Давайте проаналізуємо це відео. Бомбу заклали на парковці, і наскільки я розумію, його могли підірвати прямо там, коли він завів мотор. Очевидно, комусь було потрібно, щоб машина виїхала із парковки і доїхала до перехрестя, де є чітко відеокамера, де видно, що відбувається. Хтось хотів максимальної картинки і це підтверджує те, що це цинічне вбивство було зроблене максимально демонстративно. Напевно для того, щоб мати максимальний розголос", – додав він.

Нагадаємо, сьогодні, 22 липня, ЗМІ опублікували відео з камери спостереження, де ймовірно злочинці мінували автомобіль Павла Шеремета. Радник голови СБУ Юрій Тандіт в ефірі "5 каналу" прокоментував дане відео.

Як інформував 5.ua, Павло Шеремет загинув 20 липня зранку від вибуху автомобіля, який належав керівнику "Української правди" Олені Притулі. Прокуратура кваліфікувала загибель журналіста, як умисне вбивство. Президент Петро Порошенко доручив залучити до розслідування фахівців американського ФБР та Євросоюзу.

Попередній матеріал
Потрійна стрілянина у Мюнхені: стали відомі подробиці вечірніх нападів
Наступний матеріал
У Мюнхені оголосили "особливий стан", поліція розглядає версію теракту – ЗМІ

Тандіт прокоментував відео імовірного мінування авто Шеремета

Поліція назвала основну версію вбивства журналіста Павла Шеремета

ГПУ: журналістів "17 каналу" допитають у справі вбивства Шеремета

Луценко про подробиці розслідування: вбивця Шеремета був не один, діяла група