xrisosepihirimatikossinodigos.gr

Франція пригрозила Росії через втручання у вибори

  Франція заявила, що не потерпить будь-яких зовнішніх втручань у вибори президента республіки. Про це заявив міністр закордонних справ країни Жан-Марк Еро

  Французький уряд зробив жорстку заяву стосовно втручання інших країн у президентську кампанію. Міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро у середу, 15 лютого, заявив, що керівництво країни піде на "всі необхідні заходи для гарантування чесності демократичного протесту", передає видання DW. Раніше президент Франції Франсуа Олланд розпорядився посилити заходи кібербезпеки.

  "Ми не допустимо жодних втручань у наші вибори, чи то з боку Росії, чи то від інших країн", - підкреслив Еро. Його заяви пролунали на тлі повідомлень розвідки США про втручання Москви у виборчий процес, а також скарг одного з лідерів президентської кампанії, Еммануеля Макрона, на кібератаки з російського боку.

  Штаб Макрона також звинуватив державні російські ЗМІ RT та Sputnik у наклепницькій кампанії проти проєвропейського кандидата. Москва ж відкинула звинувачення. RT і Sputnik також заперечують припущення щодо втручання у демократичний процес.

  Попередній матеріал
  У Мінську домовилися про відведення важкого озброєння до 20 лютого - Сайдік
  Наступний матеріал
  Суд дав захисту Януковича 17 днів на ознайомлення зі справою про держзраду
  Loading...

  Францію критикують за зволікання з безвізом для України

  У Франції спалахнули протести проти поліцейських

  У Франції Google запускає сервіс пошуку фейкових новин