Фото REUTERS

У Франції звинуватили Росію у втручанні в президентські вибори

  Генеральний секретар партії "En Marche!" Рішар Ферран заявив, що кандидат цієї партії на виборах президента Франції Еммануель Макрон є мішенню російських засобів інформації та інтернет-атак. Ці дії Москви мають на меті допомогти передвиборчим кампаніям прихильних до Росії кандидатів, вважають у партії Макрона

  Виголошена 13 лютого заява є першим оголошеним партією "En Marche!" прямим звинуваченням Росії в намаганні вплинути на результат травневих виборів, повідомляє "Радіо Свобода".

  Ферран, який сказав, що Москва прихильна до лідера ультраправих Марін Ле Пен і правоцентристського кандидата Франсуа Фійона, закликав уряд вжити заходів, щоб гарантувати відсутність "іноземного втручання" у вибори.

  Проводячи паралель зі США, де спецслужби заявили про втручання Кремля у президентські вибори, Рішар Ферран сказав: "Американці побачили це, але занадто пізно".

  Ферран в ефірі телеканалу France 2 сказав, що російські засоби масової інформації, такі, як RT чи "Спутник", виступають проти Макрона, бо він прихильний до Європейського Союзу. Ці ЗМІ публікують "фейкові новини", приміром, нібито Макрон є маріонеткою американських еліт, наголосив Ферран.

  Попередній матеріал
  Окупанти збираються виселити тубдиспансер на Луганщині – розвідка
  Наступний матеріал
  Середмістя Вінниці залило водою через масштабну аварію – фото

  Геращенко закликала поглибити співпрацю з ЄС для протидії російській пропаганді

  Протидія хакерам, "зеленим чоловічкам" і пропаганді: НАТО проведе спільні навчання з Україною

  Пропагандиста РФ Філліпса витурили із парламенту Великої Британії