5.ua

Ештон: Реалізувати ухвалену угоду буде не просто

  Від реалізації угоди між урядом та опозицією залежить усе майбутнє України - вважає верховний представник ЄС Кетрін Ештон.

  Кетрін Ештон: «Найважливіше - реалізувати ухвалену угоду, а це буде непросто. Починати треба з припинення будь-якої загрози насильства. Я говорила і з президентом Януковичем, і з головою російського МЗС Сергієм Лавровим. Ми дійшли згоди, що насильство треба зупинити».

  Раніше європейські політики привітали підписання угоди між владою та опозицією. Голова Європейської Ради Герман Ван Ромпей назвав її «необхідним компромісом» та зазначив: «Усім сторонам тепер треба набратися сміливості і переходити від слів до справ». Голова Європарламенту Мартин Шульц - подякував усім сторонам за відданість. Єврокомісар з питань розширення Штефан Фюле наголосив: «Реалізація угоди - важлива для безпеки України та її народу. Президент ЄС Жозе-Мануель Баррозу зазначив, що релізовувати домовленість треба якнайшвидше».  А голова шведського МЗС Карл Більдт відмітив: «Перед новим українським урядом з новою владою стоятимуть чималі економічні завдання». Міністр привітав укладання угоди, але застеріг, все одно важливо покарати тих, хто порушував права людини в Україні.

  Попередній матеріал
  Львів оголосив триденну жалобу за загиблими
  Наступний матеріал
  В соцмережах обговорюють пам'ятник на місці поваленого Леніна в центрі Києва
  Теги:
  Loading...