5.ua

Львів оголосив триденну жалобу за загиблими

  У Львові оголосили триденну жалобу за загиблими українцями.

  У місті на будинках та установах вивішені державні прапори з траурними чорними стрічками. Міський голова Львова Андрій Садовий закликав керівників розважальних закладів обмежити музичні супроводи, а в театрах  змінити репертуар. За попередньою інформацією за останні дні у столиці загинули більше десяти жителів Львівщини. Задля вшанування їхньої пам’яті близько сотні машин доєдналась до мовчазного автопробігу вулицями Львова. На автомобілі почепили українську символіку та чорні стрічки. 

  Андрій, учасник автопробігу: «Трагедія. Реально надзвичайно шкода тих людей, які поклали своє життя. Герої. Не знаю, що більше можна сказати, просто їдемо вшанувати їхню пам'ять».

  Христина, учасниця автопробігу: «Це не можливо описати словами. Це страх, відчай і це біль. Це все. Я не можу нічого говорити щодо цього».

  Андрій Садовий, міський голова Львова: «Ми всі є християнами. Також я звертаюся до наших церков. Щоби в неділю в кожній церкві були скриньки і можна було громаді долучитися до збору коштів для родин і сімей загиблих».

  Попередній матеріал
  У Чернівцях блокували роботу гіпермаркету «Епіцентр»
  Наступний матеріал
  Ештон: Реалізувати ухвалену угоду буде не просто
  Теги:
  Loading...