Ердоган і Путін проведуть переговори у Санкт-Петербурзі

  Президенти Туреччини і Росії зустрінуться в Санкт-Петербурзі

  Президент Туреччини Реджеп Ердоган та президент Російської Федерації Володимир Путін у вівторок, 9 серпня, в Санкт-Петербурзі проведуть переговори, покликані покласти край напруженості у відносинах двох країн. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

  Кримськотатарський громадський активіст і журналіст Айдер Муждабаєв заявив виданню, що Ердоган у спілкуванні з Путіним може побіжно згадати про долю кримських татар в окупованому Росією Криму.

  "Він може про це сказати, але це все одно будуть ритуальні слова. Хто детально слідкує, той знає, що радикальним кроком Ердогана була передача в Баку звіту про порушення прав кримських татар Путіну просто в руки. Це було приблизно рік тому, ще до збитого літака. А все інше, що говорила турецька сторона, всі її заяви щодо захисту кримських татар, якщо ви уважно подивитеся, – у них не згадувалася влада Росії", – наголосив активіст.

  Раніше повідомлялося, що президент Туреччини Реджеп Ердоган розраховує, що переговори з Путіним "відкриють нову сторінку у відносинах двох країн".

  Попередній матеріал
  Плотницький "повернувся до роботи" – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Поранених більшає: бойовики переобладнали лікарню у воєнний шпиталь – розвідка

  На мітинг у Стамбулі прибув Ердоган – зібралися сотні тисяч людей

  Ердоган відкличе всі свої позови проти громадян за образи на його адресу

  У зв'язку з політикою Ердогана невдоволення всередині Туреччини може зростати – експерт

  Стало відомо, коли зустрінуться Путін та Ердоган

  Ердоган захотів особистої зустрічі з Путіним

  5 канал - трансляція наживо