Хакер
Хакер Shutterstock

Джо Байден висловить Путіну претензії щодо кібератак із Росії

Читайте по-русски
Адміністрація Байдена вже зв'язалася з Кремлем та заявила, що відповідальні держави не переховують у себе кіберзлочинців

Кібератака на м'ясокомбінати у Сполучених Штатах. Вашингтон підозрює Росію. Напад стався на дочірнє підприємство найбільшого у світі м'ясопереробного концерну JBS.

Нині ж компанії у Північній Америці й Австралії потроху відновлюють. Напередодні системи, які постраждали від атаки, відразу ж зупинили. Про інцидент керівництво концерну повідомило Білому дому.

Кажуть: найімовірніше, шкоди завдали з Росії. Хакери вимагають гроші, щоби розблокувати зашифровані комп'ютерні системи. Адміністрація Байдена вже зв'язалася з Кремлем та заявила, що відповідальні держави не переховують у себе кіберзлочинців.

Джо Байден заявив, що розглядає можливі заходи протидії. Питання кібератак на американські мережі він також обговорить під час зустрічі з Путіним. Мовитиметься, зокрема, про масштабні напади російських хакерів на американські відомства, які сталися торік. Злочинці атакували понад 40 урядових агентств, аналітичних центрів, неурядових організацій та IT-компаній у США.

"Президент Байден вважає, що президент Путін та російський уряд повинні зупинити такі атаки й запобігти їм у майбутньому. Тому це буде темою обговорення під час їхньої зустрічі за два тижні. На нашу думку, якщо у країні діють кримінальні угруповання, то уряд несе частково відповідальність, а відповідальні держави не надають прихисток злочинцям, які вимагають викуп", – зауважила прессекретарка Білого дому Джен Псакі.

Як повідомляв 5.UA, 30 березня 2021 року Байден продовжив санкції, зокрема і проти Росії, через кібернапади на США

Попередній матеріал
Потрощені плити, калюжі та бур'ян на Майдані: який вигляд нині має серце столиці – включення
Наступний матеріал
Піар чи допомога: чому українські волонтери обурені відправкою кисневих концентраторів в Індію
Loading...

Поліція попередила українців про масштабну кібератаку: зловмисники вимагають гроші

Німеччина частіше за інші країни ЄС ставала об'єктом російських кампаній із дезінформації

РНБО повідомила про російські кібератаки на українські сайти сектора безпеки та оборони

Ірина Геращенко повідомила, що на неї готують атаки в соцмережах

Масштабна хакерська атака у США: РНБО попереджає про високий рівень кіберзагрози для України

У МЗС закликали світ посилити тиск на Росію через її діяльність у кіберпросторі