Прикраси
Прикраси 5 канал

Дорогоцінні прикраси прийомної дочки Наполеона виставлять на аукціон

Читайте по-русски
За коштовності сподіваються вторгувати від п'ятисот до восьмисот тисяч доларів

Дорогоцінні прикраси прийомної дочки Наполеона виставлять на аукціоні "Крістіз". Із-під молотка підуть дев'ять ювелірних виробів, оздоблених сапфірами та діамантами.

Серед них – тіара, сережки, підвіски, каблучка та браслет. Сапфірів, які прикрашають аксесуари, 38. Вони походять зі Шрі-Ланки. Сама колекція датована ХІХ століттям.

Коштовності були весільним подарунком Стефані де Богарне – так звали прийомну дочку Наполеона Бонапарта. Вона була племінницею його дружини Жозефіни. Мати дівчинки померла, коли тій було два роки, тож подружжя імператора виховувало дитину як рідну.

Стефані носила титул великої герцогині Баденської, а також отримала від Наполеона титул принцеси. Її колекція прикрас зберігалася в нащадків упродовж двох століть. Тепер за коштовності сподіваються вторгувати від 500 до 800 тисяч доларів.

"Гадаю, більшість прикрас із французького королівського двору потрапили до музеїв або стали частиною важливих колекцій. Те, що такі дорогоцінності з'являються на ринку з рук сім'ї, яка є нащадками Наполеона, трапляється раз на століття. Ці прикраси оздоблені не грітими сапфірами – вони дуже рідкісні. Побачити такий камінь у його природній чистості та кольорі – велика вдача", – наголосив спеціаліст із дорогоцінних прикрас аукціонного дому "Крістіз" Лукас Білер.

Як повідомляв 5.UA, у міжнародному експрес-відправленні документів співробітники Київської міської митниці ДФС виявили схованку з діамантами.

Попередній матеріал
Системи ППО та антиснайперські технології: Кулеба і Блінкен обговорили список військової допомоги США
Наступний матеріал
"5 канал" не пустили на пресконференцію Зеленського і Блінкена в ОП – включення
Loading...

Мін'юст вирішив продати виправну колонію під Києвом приватній особі

Російські окупанти в Криму продали винзавод "Коктебель"

Окупанти в Криму вирішили продати винзавод "Коктебель"

Право видобувати золото в Україні продали громадянину Туреччини – результати аукціону

В Україні на аукціон виставили ділянку землі з багатими покладами золота

Завод "Масандра" в окупованому Криму придбав друг Путіна