Шон Коннері
Шон Коннері Shutterstock

"Агент 007": культові речі з фільмів про Джеймса Бонда виставили на аукціоні у Британії

Читайте по-русски
З-під молотка підуть оригінальні постери та копії реквізиту зі стрічок про відомого шпигуна

Культові речі з фільмів про Джеймса Бонда виставили на продаж у Великій Британії. З-під молотка підуть оригінальні постери, яким шість десятків років, а також копії реквізиту зі стрічок про відомого шпигуна. Що саме продають та скільки хочуть за атрибути агента 007 – журналістка "5 каналу" Христина Катарина знає.

Шпигунські атрибути і постери з бондіани. У Великій Британії вкотре розпродають речі з відомої кіносаги. Найцінніший лот – полотняний плакат до четвертого фільму про легендарного агента 007 – "Кульова блискавка". Він вийшов на екрани в 1965-му та здобув "Оскар" за найкращі візуальні ефекти.

Джеймса Бонда у стрічці зіграв Шон Коннері, а його подругу – французька актриса, модель і "Міс Франція" Клодін Оже. За сюжетом, терористичне угруповання "Спектр" викрадає бомбардувальник НАТО з ядерними боєголовками на борту. Від британського уряду вимагають виплатити велику суму алмазами, інакше – погрожують знищити два великих міста. Британські спецслужби підозрюють, що атомні бомби ховають на Багамах, тож відправляють туди агента 007 – боротися з бойовиками. Плакат площею 75 на 100 сантиметрів зображає чотири різні сцени з фільму. Його можна використовувати як єдиний постер або ж розрізати на частини. За нього сподіваються вторгувати від 8-ми до 12-ти тисяч фунтів – це понад 16 тисяч доларів.

"Гадаю, персона Джеймса Бонда викликає справжнє захоплення. Речі, пов'язані з цим персонажем, завжди колекціонують – і їхня кількість лише збільшується. Це пов'язано з тим, що виходять усе нові й нові фільми про агента 007. Вони мають унікальну британську рису, що й приваблює колекціонерів та фанатів", – каже оцінювачка аукціону Наталі Дейвіс.

З-під молотка піде ще один оригінальний постер – ілюстрація до першої стрічки бондіани – "Доктор Ноу". Його оцінюють у 6-9 тисяч фунтів. На аукціоні також виставили реквізит зі шпигунських блокбастерів. Наприклад, муляж золотої зброї та кулі із 9-ї стрічки "Чоловік із золотим пістолетом". А ще копію капелюха, яку носив злодій Оджоб у 3-й картині "Ґолдфінґер". Головний убір хочуть продати за 2-4 тисяч фунтів.

"Всі аукціони ми тепер проводимо винятково онлайн – і кількість учасників лише збільшилася. Люди звикли брати участь у віртуальних торгах, тож ми не надто постраждали під час пандемії. Гадаю, навіть коли ми повернемося до звичного формату, все одно будуть ті, хто торгуватимуться онлайн. І це чудово – бо в нас з'явилася велика іноземна аудиторія покупців", – зазначає Наталі Дейвіс.

Придбати частину бондіани фанати агента 007 зможуть уже 9 квітня. За всі речі зі шпигунської саги організатори аукціону сподіваються вторгувати понад 40 тисяч фунтів – а це майже 55 тисяч доларів. 

Христина Катарина, "5 канал"

Попередній матеріал
Питання війни в регіоні і Європі – це лише питання часу – Безсмертний
Наступний матеріал
Російські війська біля українського кордону – що планує Путін та як реагує світ на брязкання зброєю
Loading...

Мін'юст вирішив продати виправну колонію під Києвом приватній особі

Російські окупанти в Криму продали винзавод "Коктебель"

Окупанти в Криму вирішили продати винзавод "Коктебель"

Право видобувати золото в Україні продали громадянину Туреччини – результати аукціону

В Україні на аукціон виставили ділянку землі з багатими покладами золота

Завод "Масандра" в окупованому Криму придбав друг Путіна