До 6 зросла кількість загиблих від обвалу трьох будинків у бразильському Ріо-де-Жанейро

  До шести зросла кількість загиблих від обвалу трьох будинків у бразильському Ріо-де-Жанейро. На місці - другу добу тривають пошуки вцілілих.
  Шістьох -  удалося врятувати з-під уламків. Двадцятьох двох -  іще вважають зниклими безвісти. Причини інциденту - з`ясовують. Перша версія - про вибух газу - не підтвердилася. Зараз інженери вважають, що будинки завалилися через дефекти конструкції. Нагадаємо, три багатоповерхівки в історичному центрі Ріо - завалилися у середу ввечері. У цих спорудах були розташовані  переважно офіси, а катастрофа сталася наприкінці робочого дня, коли більшість робітників уже пішла додому. Втім, обслуговуючий персонал усе ще залишався всередині будівлі.

  Андре Сантос, мешканець Ріо: "Я просто йшов вулицею, і раптом побачив, що багатоповерхівка почала падати. Її уламки просто розтрощили авто, припарковані на іншому боці вулиці".

  Вітор Ліма, мешканець Ріо: "Я переписувався з подругою по телефону. І раптом вона перестала відповідати. І додзвонитися до неї я також не зміг. Щойно почув новини про завалені будинки - одразу рушив сюди. Сподіваюся, з моєю подругою усе гаразд".
  Попередній матеріал
  Фестиваль французького кіно стуртував у Києві
  Наступний матеріал
  До Києва з гастролями приїхав відомий Московський цирк
  Теги: