До Києва з гастролями приїхав відомий Московський цирк

  Кенгуру у пуантах, дресировані гепарди, таємничі перевтілення та акробатичні викрутаси. До Києва з гастролями приїхав відомий Московський цирк. Перші виступи артистів розпочнуться вже сьогодні і триватимуть до квітня. За лаштунки - зазирнула Марія Коренюк.

  За кулісами голосно та велелюдно. У службових приміщеннях цирку повно журналістів. Об`єктиви камер та фотоапаратів спрямували на далекого заморського гостя п`ятирічного кенгуру Ронні з Каліфорнії. Московським дресирувальником спочатку навіть в руки не давався.

  В`ячеслав Курков, дресерувульник: "По мышлению как кролик. Дрессировке практически не поддается. Банально он есть морковку, ест капусту, ест сено, то есть достаточно примитивное".

  Та за рік непосиду-Ронні вдалось усмирити. Тепер він - хоч і хлопчик, та грає роль -  прими-балерини.

  В`ячеслав Курков, дресерувульник: "Да, да, да. Просто тут непринципиально так, надеюсь, никто не будет смотреть ниже пачки".

  А це найзубатіший та наймолодший артист Московського цирку. Усурійському тигреняті Росі усього 7 місяців. На сцену ще не виходить. 

  В`ячеслав Курков, дресерувульник: "Просто когда его забирали из зоопарка, его забирали непрофессионально, его придушили, порвали глаз, отключили его. Поэтому он боится людей сейчас".

  Замість нього на манежі віддуваються інші хижаки. Зіта, Біл, Лексі та Честер - єдині в світі дресировані гепарди. Швидших за них  тварин -  немає. Утім, на арені демонструють не пруткість, а слухняність. Хоч і не без оскалу.

  Окрім хижаків на манежі - дресировані собаки та свинохвості макаки.

  Працівник цирку: "Женский пол не любит - ревнует - вдруг отобьете".

  Втім, на публіці - сама привітність.

  Здивує московський цирк і виступами еквілібристів, і акробатичними викрутасами, і таємничими перевтіленнями. Секрети перетворень не відкривають  ані журналістам, ані іншим циркачам. 

  Працівники цирку: "В цирке существует по поводу иллюзии такая этика - как правило, настоящие цирковые, они и не спрашивают никогда - как это делается, как то делается".

  Розгадати секрети ілюзіоністів та отримати заряд позитивних вражень глядачі зможуть протягом двох місяців. Гастролі московского цирку у  Києві триватимуть до квітня.

  Марія Коренюк, Олександр Зименко, "5 канал"


   

  Попередній матеріал
  До 6 зросла кількість загиблих від обвалу трьох будинків у бразильському Ріо-де-Жанейро
  Наступний матеріал
  Декриміналізація економічних злочинів торкнеться чотирьох тисяч українців
  Теги: