Гоа, Індія
Гоа, Індія 5 канал

COVID-19: майже 200 українців досі залишаються на Гоа

Читайте по-русски
Через місцевий карантин складно навіть купити їжу, розповідає Артем, який не може потрапити додому

Майже 200 українців досі залишаються на Гоа, що в Індії. Про це "5 каналу" розповів українець Артем, який також не може потрапити додому.

Каже, купити квитки до закриття кордонів не встиг, оскільки дізнався про це із запізненням. Розповідає, що частина українців мала повернутися додому 27 березня рейсом Делі – Київ, утім МАУ його скасувала.

Артем розповідає, мешкає зараз у готелі, за номер платить зі свого гаманця, та гроші вже закінчуються. Через місцевий карантин, каже, складно навіть купити їжу. Запевняє, кілька разів звертався в посольство, утім відповідь одна – чекайте. Почувається чоловік добре. Каже, здоровий і готовий пройти тест на коронавірус.

"Зараз сезон уже завершено, тобто закриваються усі гестгауси і готелі. Ми маємо де жити лише тому, що частина персоналу, який обслуговує, вони також застрягли тут. Тобто коли карантин внутрішній, індійський, відкриють через тиждень, може, 10 днів, вони поїдуть, і у нас велике запитання, де ми будемо жити. Це перше: де жити? Бо закривається. Друге: на які кошти? Бо ніхто не розраховував, що так довго будемо ми тут. По-третє, як харчуватися, дійсно. Бо карантин передбачає, що всі магазини офіційно зачинені", – розповів Артем Бур'янов.

Хлопець додав: "Ми спостерігаємо майже щотижня, що європейські країни евакуюють. Була Скандинавія, там Норвегія, Швеція. Минулого тижня була Польща і навіть Росія. Вони евакуюють. Ми бачимо навіть автобуси, де є прапорці, і людей забирають. Україна – нічого. Наш посол в Індії, він реагує, ну, намагається, принаймні, підтримати словами. Але дій чи плану евакуації ми не бачимо. Вони радять стежити за оновленням інформації. Це все".

Нагадаємо, 175 українців лікуються від коронавірусу за кордоном. Такі дані оприлюднило Міністерство закордонних справ.

Попередній матеріал
Яким буде світ після пандемії COVID-19 – "ІнфоВечір"
Наступний матеріал
Клімкін: "Можете сміятися, але пандемія COVID-19 може збільшити шанс на угоду з Путіним щодо Донбасу"
Loading...

Яким буде світ після пандемії COVID-19 – "ІнфоВечір"

В Італії вже 103 медпрацівники померли від коронавірусу

Економіка зазнає найгіршого потрясіння з часів Великої депресії – МВФ

Зеленського та керівництво Офісу президента протестували на коронавірус – подробиці

Кабмін знову змінив правила карантину – кому дозволили працювати (оновлено)

Мінцифри показало карту України з порушниками самоізоляції