Change.org

Brexit: Лондон хоче незалежності від Британії і залишитися у ЄС

  Десятки тисяч лондонців закликають до незалежності від Великобританії

  Лондон хоче залишитись у серці Європи, однак питання єдиної європейської валюти ще треба обговорювати, йдеться у тексті петиції, яку підписали десятки тисяч лондонців, повідомляє видання Deutsche Welle.

  Після голосування на референдумі щодо виходу Великобританії з Європейського Союзу десятки тисяч лондонців виступили за те, щоб місто залишалось в ЄС. На момент написання статті відповідну петицію підписало понад 75 тисяч осіб і зазначалось, що петиція створена 14 годин тому.

  На відміну від більшості британців, 60% лондонців проголосували проти виходу з ЄС. "Лондон є міжнародним містом, і ми хочемо залишитися в серці Європи. Давайте подивимося правді в очі - інша частина країни не згодна", - йдеться в тексті петиції.

  У петиції йдеться, що мер міста Садік Хан повинен оголосити Лондон незалежним, і подати заявку на вступ до ЄС та до Шенгенської зони. Водночас автори петиції вважають, що питання щодо єдиної європейської валюти ще треба обговорювати.

  Нагадаємо, на сайті петицій до британського парламенту й уряду сьогодні розмістили звернення про проведення повторного референдуму щодо членства Великобританії в Євросоюзі. Як зазначається на сторінці подання, для того, щоб звернення розглянув уряд королівства – потрібно 10 тис. підписів, для розгляду звернення парламентом – потрібно 100 тис.

  Попередній матеріал
  Порошенко раптово відвідав легендарний блокпост "республіка міст" біля Донецька – подробиці
  Наступний матеріал
  Журналісти "5 каналу" стали свідками ворожого обстрілу Лебединського

  Обама зробив заяву щодо британського референдуму

  Британія залишає Євросоюз: реакція світу на історичний референдум

  Євросоюз закликав Британію "якомога швидше" вийти з його складу

  Петиція про повторний референдум щодо Brexit набрала більше 100 тис. голосів за півдня