фото АПУ

Порошенко раптово відвідав легендарний блокпост "республіка міст" біля Донецька – подробиці

Президент нагородив бійців 128-ї гірськопіхотної бригади за відмінну службу

Президент Петро Порошенко в ході свого візиту у зону АТО відвідав блокпост "республіка міст" неподалік Пісків – це менш ніж за 20 км від окупованого Донецька.

"Заїхав на легендарний блокпост "республіка міст" поблизу Пісків. Подякував нашим хлопцям з 128-ї бригади і нагородив за службу. Дякую вам, хлопці, за високий бойовий дух, за незламність та впевненість - переконався в цьому особисто. Поки ви несете службу на передовій - громадяни можуть почуватися в безпеці. Україна вдячна кожному з вас!", - написав Порошенко у своєму Facebook.

Радник президента Юрій Бірюков повідомив, що ідея раптової поїздки Порошенка на передові позиції виникла ще більше року тому. Для забезпечення безпеки все було організовано раптово і в режимі надсекретності.

Волонтер Роман Донік, який був присутній під час зустрічі президенту з військовими, у свою чергу, написав: "Зараз я бачу, як у вати підгорає, бачу який ефект викликав приїзд Порошенка під самий Донецьк, і розумію, що воно того варте. Вже навіть з'явилися чутки, що все це знімалося в павільйоні. Значить міцно "торкнуло". Значить все правильно. Це потрібно було всім нам. І це потрібно було мільйонам Українців і багатьом мільйонам ворогів".

"Я був одним з тих хто знав, що буде. І знав, що при найменшому витоку всі ми, які очікують під мостом і в інших місцях, смертники. Тому що такий шанс гріх не використовувати. Але і гріх не взяти участь у приїзді президента воюючої країни, практично на передок. Так, авантюра. Так, ризиковано. Так, президент, міністр оборони і начальник Генерального штабу "шарятся" по Пісках і Водяному", - повідомив волонтер.

Раніше повідомлялось, що Президент прибув на фронт і там підписав указ про демобілізацію 5-ї хвилі.

Попередній матеріал
Ситник повідомив, коли офіційно оголосять звинувачення Онищенку
Наступний матеріал
Brexit: Лондон хоче незалежності від Британії і залишитися у ЄС
Теги:
Loading...

Президент прибув на фронт і там підписав указ про демобілізацію 5-ї хвилі

В Адміністрації Президента повідомили про ситуацію на фронті

Порошенко: із зони АТО додому повернуться близько 17 тис. військових