Facebook / Петро Порошенко

Президент прибув на фронт і там підписав указ про демобілізацію 5-ї хвилі

  Документ було підписано у Водяному, за два кілометри до нового терміналу та 800 метрів до злітної смуги Донецького аеропорту

  Президент підписав указ про демобілізацію бійців 5-ї черги часткової мобілізації, покликаних до війська у 2015 році. У своєму Facebook Петро Порошенко написав: "Водяне. Два кілометри до нового терміналу та 800 метрів до злітної смуги Донецького аеропорту. Проінспектував лінію опорних пунктів на передовій і подякував нашим хлопцям за службу. У них на очах підписав указ про демобілізацію військовослужбовців п'ятої хвилі. А тих, хто бажає і далі захищати Україну, – запросив продовжити службу за контрактом".

  Документ за №271/2016 уже опублікований на президентському сайті. Згідно з ним, у червні-липні 2016 року буде проведено звільнення в запас військовослужбовців за призовом під час мобілізації на особливий період, призваних під час другої черги часткової мобілізації відповідно до Указу Президента України від 14 січня 2015 року. Кабінету міністрів належить забезпечити фінансування та інші заходи, пов’язані зі звільненням у запас військовослужбовців та їх перевезення до місць проживання.

  Силовим відомствам доручено здійснити звільнення в запас, перевезення та забезпечення їх комплектом польової форми одягу за сезоном та харчуванням під час прямування до місць проживання. Указ набирає чинності з дня його публікації.

  Нагадаємо, у середині червня стало відомо, що міністр оборони за дорученням Президента наказав підготувати документи і пропозиції щодо забезпечення демобілізації.

  Попередній матеріал
  Міноборони заплатить 1 млн грн штрафу "Укроборонпрому"
  Наступний матеріал
  "Роздягатися і працювати": білоруси підтримали заклик Лукашенка "голим" флешмобом

  Порошенко має намір підписати указ про демобілізацію бійців 5-ї хвилі мобілізації – Мотузяник

  Демобілізованому бійцеві 30-ї бригади потрібна термінова допомога

  Із АТО-шників в Айтішники: історія 10 демобілізованих солдат

  Порошенко розповів, за якої умови відбудеться демобілізація бійців 4-ї і 5-ї хвиль

  Після року служби 1,5 тис. десантників демобілізувалися

  У ЗСУ розповіли, яке інвентарне майно повинні здати демобілізовані бійці АТО