Міноборони заплатить 1 млн грн штрафу "Укроборонпрому"

  Міністерство ще у 2014 році мало сплатити ці кошти за договорами про надання послуг з ремонтування та техобслуговування машин

  Суд апеляційної інстанції підтримав позицію прокуратури Чернігівської області про стягнення з Міністерства оборони України понад 1 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

  "Київським апеляційним господарським судом залишено без змін рішення господарського суду першої інстанції про задоволення позову прокуратури області в інтересах держави в особі Державного концерну "Укроборонпром" та державного підприємства про стягнення з Міністерства оборони України понад 1 млн грн", - йдеться у повідомленні.

  Так, підставою для заявлення позову стало звернення до прокуратури державного підприємства, що потерпає від нестачі значних сум коштів, які Міністерство оборони України ще у 2014 році мало сплатити за договорами про надання послуг з ремонтування та технічного обслуговування машин і устаткування спеціального призначення.

  Зазначені кошти підприємство, яке на цей час перебуває у стадії санації, планує спрямувати на виплату заробітної плати працівникам, борг перед якими становить понад 1,5 млн грн. Завдяки активному захисту прокурором інтересів держави судами ухвалено рішення на користь позивача.

   Нагадаємо, раніше, у результаті переатестації керівників окремих структурних підрозділів центрального апарату Міноборони України 15 осіб із 25 її не пройшли.

  Попередній матеріал
  Латвія знову виявила біля своїх берегів російську субмарину
  Наступний матеріал
  Президент прибув на фронт і там підписав указ про демобілізацію 5-ї хвилі

  Суд ухвалив рішення про звільнення з-під варти одіозного "доктора Пі"

  Україна вже підготувала позов проти Росії до Євросуду про заборону Меджлісу

  Суд допитав Муженка у справі про загибель 49 військових у небі над Луганськом

  ВРЮ оскаржує у Верховному суді рішення ВАСУ щодо поновлення на посаді судді Гриньковської