ВРЮ оскаржує у Верховному суді рішення ВАСУ щодо поновлення на посаді судді Гриньковської

Вища рада юстиції оскаржує у Верховному суді постанову Вищого адміністративного суду, якою скасовано рішення ВРЮ щодо звільнення суддів Шевченківського райсуду Києва Наталі Гриньковської за порушення присяги

Про таке в ефірі "5 каналу" повідомила секретар Дисциплінарної секції Вищої ради юстиції Алла Лесько.

"Ми вже відреагували на таке рішення Вищого адміністративного суду. Ми можемо реагувати на таке рішення лише в межах наших повноважень. Що стосується справи, в якій суддя Гриньковська звернулася з позовом до ВРЮ, ми не погодилися з постановою ВАСУ від 20 травня 2016 року, і в строк, передбачений законодавством, ми звернулися до Верховного суду України із заявою про перегляд зазначеної постанови", – заявила Лесько.

"Ми вважаємо відповідне рішення Вищої ради юстиції таким, що відповідає закону, в якому достатньо обставин фактів, що засвідчують наявність в діях судді ознак порушення присяги і слугували підставою для внесення подання для її звільнення з посади", – додала вона.

Нагадаємо, як повідомив адвокат "автомайдану" та "адвокатської дорадчої групи" Роман Маселко, ВРЮ звільнила 29 суддів через порушення присяги, 28 з них оскаржили це рішення.

Попередній матеріал
Є рішення щодо люстрації, які я хотів би переглянути - Грицак
Наступний матеріал
Прикордонники затримали молодика, що провозив російські агітки та заборонену символіку

Адвокат: ВРЮ звільнила 29 суддів через порушення присяги, 28 з них оскаржили це рішення

Чільник ВРЮ розповів, як проходитиме очищення судової системи