Є рішення щодо люстрації, які я хотів би переглянути - Грицак

  Глава СБУ також додав, що люстрація необхідна і для тих, хто скоїв злочини, кого потрібно звільняти або саджати у в'язницю

  Нинішня люстрація вибила зі Служби безпеки багато хороших кадрів. Про це заявив глава відомства Василь Грицак в інтерв'ю Ліга.net.

  "На жаль, нинішня люстрація вибила з СБУ багато хороших кадрів, яким мені соромно дивитися в очі. Вони приходять і кажуть: "Василь Сергійович, нехай прийде хоч одна людина з Майдану і скаже, що я зробив щось не так або чимось нашкодив під час Революції гідності", - сказав він .

  При цьому Грицак підкреслив, що підтримує люстрацію, однак проти, коли вона проходить за формальними ознаками.

  "Наприклад, якийсь заступник начальника регіонального органу в Тернополі потрапив під люстрацію. Він в очі Януковича ніколи не бачив, нічого поганого не зробив. І його, за формальною ознакою, звільняють. Це просто як приклад. І при цьому є люди, які взагалі не мали відношення до керівних посад, але творили беззаконня - ламали долі, підпалювали активістам машини. Їх люстрація не стосується", - пояснив він.

  Глава СБУ також додав, що люстрація необхідна і для тих, хто скоїв злочини, кого потрібно звільняти або саджати у в'язницю.

  "Я розумію, що це надзвичайно важка праця. Але є рішення про люстрацію, які я хотів би переглянути", - резюмував Грицак.

  Нагадаємо, раніше українським спецслужбам вдалося запобігти 15 терористичним актам, які планували здійснити на території Франції напередодні та під час проведення Євро-2016.

  Попередній матеріал
  Німецький політик: Ситуація в зоні АТО не поліпшується
  Наступний матеріал
  ВРЮ оскаржує у Верховному суді рішення ВАСУ щодо поновлення на посаді судді Гриньковської
  Теги:

  Голова СБУ пояснив, навіщо ФСБ знадобилось обмінювати сепаратистів з Одеси

  СБУ вилучила у районі ‪‎АТО‬ гроші та коштовності на 1,5 млн грн

  Савченко вилетіла на сесію ПАРЄ до Страсбурга

  На Житомирщині СБУ виявили чоловіка, що ретранслював російське пропагандистське ТВ