mil.gov.ua

Порошенко має намір підписати указ про демобілізацію бійців 5-ї хвилі мобілізації – Мотузяник

Сьогодні міністр оборони доручив відповідним посадовим особам підготувати документи і пропозиції щодо забезпечення демобілізації

Президент України готовий підписати указ про демобілізацію військовослужбовців, які були призвані в рамках 5-ї хвилі часткової мобілізації. Про це повідомив сьогодні, 16 червня, під час щоденного брифінгу в Києві речник АП з питань АТО Олександр Мотузяник.

"Президент України Петро Порошенко готовий підписати указ про демобілізацію військовослужбовців, які були призвані в рамках 5-ї хвилі часткової мобілізації. Нещодавно відбилася розмова президента з міністром оборони щодо проведення демобілізації. Глава держави повністю підтримує це рішення, про що він зазначив під час розмови з міністром оборони", – зазначив речник.

За його словами, вже сьогодні міністр оборони України, генерал армії Степан Полторак доручив відповідним посадовим особам підготувати документи і пропозиції щодо забезпечення демобілізації військовослужбовців 5-ї хвилі.

Речник додав, що на початку наступного тижня Міноборони внесе відповідний проект указу, який буде розглянутий Президентом і прийняті відповідні рішення. Для заміни військовослужбовців на сьогодні підготовлено відповідний особовий склад у підрозділах Збройних сил.

Як повідомляв 5.ua, Порошенко розповів, за якої умови відбудеться демобілізація бійців 4-ї і 5-ї хвиль.

Попередній матеріал
У США знайшли тіло загиблого хлопчика, якого затягнув під воду алігатор
Наступний матеріал
До Широкиного для розвідки боєм прибули військовослужбовці РФ – ГУР Міноборони
Loading...

Порошенко розповів, за якої умови відбудеться демобілізація бійців 4-ї і 5-ї хвиль

Після року служби 1,5 тис. десантників демобілізувалися

У ЗСУ розповіли, яке інвентарне майно повинні здати демобілізовані бійці АТО

На Харківщину повернулися 80 демобілізованих бійців