Більшість мобілізованих росіян будуть кинуті на передову з мінімальною підготовкою – британська розвідка

Мобілізація на росії 24tv.ua
Мобілізація може принести путіну більше проблем, аніж користі

російські мобілізовані солдати можуть опинитися на полі бою з мінімальним рівнем підготовки. Про це повідомляє розвідка міністерства оборони Великої Британії.

На російські військові бази почали надходити перші частини мобілізованих. На сьогодні вже видано багато десятків тисяч призовних листів.

Тепер росія зіткнеться з адміністративною та матеріально-технічною проблемою, щоб забезпечити навчання військ.

На відміну від більшості західних армій, російські військові проводять початкову підготовку солдатів низького рівня в межах своїх призначених оперативних підрозділів, а не в спеціальних навчальних закладах.

Як правило, один батальйон у кожній російській бригаді залишається в гарнізоні, якщо інші два розгорнуті. Тож ці треті батальйони можуть надати інструкторів для навчання новобранців або військових, які прибули для підкріплення. Однак росія розгорнула багато з цих батальйонів в Україні.

Відсутність військових інструкторів і поспіх, з яким росія розпочала мобілізацію, свідчить про те, що багато призваних військ будуть розгорнуті на передовій з мінімальною відповідною підготовкою. Вони, імовірно, постраждають від високого рівня виснаження, вважають у британській розвідці.

Тим часом в Інституті вивчення війни (ISW) переконані, що російський диктатор володимир путін навряд чи вирішить фундаментальні структурні проблеми, намагаючись мобілізувати велику кількість росіян. Часткова мобілізація створить додаткові сили, але це буде неефективно та з великими внутрішніми соціальними та політичними витратами.

Аналітики вважають, що путіну доведеться виправити основні недоліки російського військового персоналу та системи техніки, якщо мобілізація матиме масовий характер. Його дії наразі свідчать про те, що він набагато більше стурбований тим, щоб доставляти тіла на поле бою, ніж усуненням цих недоліків.

Збройні сили росії не створюють умов для ефективної широкомасштабної мобілізації принаймні з 2008 року і не створюють резервні сили, необхідні для миттєвої мобілізації, спрямованої на негайний ефект на полі бою.

"Проблеми, з якими стикається путін, частково походять від давньої невирішеної напруги в російському підході до формування військової сили", – зазначили аналітики.

Нагадаємо, 21 вересня російський диктатор володимир путін оголосив на росії "часткову мобілізацію". Міністр оборони рф сергій шойгу заявив, що в ході часткової мобілізації на росії призвуть 300 тисяч резервістів. Однак у ЗМІ повідомили, що насправді планують мобілізувати мільйон або навіть 1,2 млн чоловіків.

Після виступу путіна росіяни почали масово скуповувати авіаквитки, а на кордонах з Грузією, Монголією, Казахстаном та іншими країнами утворилися багатокілометрові черги "героїв", які тікають від призову з георгіївськими стрічками і наклейками Z на машинах.

Німеччина заявила, що готова надавати російським дезертирам політичний притулок. Після цього таку ж думку висловив голова Європейської Ради Шарль Мішель.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Попередній матеріал
Відповідь державі-терористу та її фюреру має бути глобальною – Олександр Турчинов про дії путіна
Наступний матеріал
путіну чхати на дзвінки Байдена, його вже нічого й ніхто не зупиняє по-справжньому – журналіст
Loading...