Відповідь державі-терористу та її фюреру має бути глобальною – Олександр Турчинов про дії путіна

Олександр Турчинов eurosolidarity.org
Екссекретар РНБО зазначив: ми маємо справу ще з сильним, безпринципним, жорстоким і безумним ворогом, якого загнано в кут

Секретар РНБО у 2014-2019 роках Олександр Турчинов наголосив, що відповідь державі-терористу та її фюреру має бути глобальною. Про це повідомляє пресслужба партії "ЄС".

Вщент зруйновані плани "переможного" бліц-кригу в Україні, ганебна втеча з-під Києва, з Київської, Чернігівської та Сумської областей, а також масштабний розгром російських військ на Харківщині змусили путіна піти ва-банк. В його традиційно безумному та брехливому зверненні анонсовано три кроки, які, на думку кремлівського гопника, повинні зупинити повномасштабну поразку та зберегти тоталітарну владу в рф. 

Перший, – поповнення поріділих в степах і лісах України російських військ не лише зеківськими бандами, а й шляхом примусової загальної мобілізації. Вже анонсовано трьохсоттисячний призов, який в умовах тотальної війни може бути далеко не останнім.

Другий путінський крок – це зліплені нашвидкоруч псевдореферендуми на (ред. – тимчасово) окупованій території, включаючи Донецьку, Луганську, Запорізьку та Херсонську області, та не менш швидка анексія цих регіонів за відпрацьованим "кримським сценарієм". Після чого, на думку московських збоченців, можна вже розповідати про захист "російської території" від "українських загарбників".

Третій крок тріади був проголошений у фінальній частині виступу диктатора саме як головний його меседж – це використання ядерної зброї "в разі загрози територіальній цілісності росії". 

Олександр Турчинов зазначив: ми маємо справу ще з сильним, безпринципним, жорстоким і безумним ворогом, якого загнано в кут.

Я не погоджуюся з бравадними коментарями кремлівських планів багатьох, далеких від реалій війни, експертів і політиків. Ми маємо справу ще з сильним, безпринципним, жорстоким і безумним ворогом, якого загнано в кут і який готовий піти в небуття лише разом з усім світом. Тут не можна не згадати ще одну тезу путіна: "Навіщо нам потрібен такий світ, якщо в ньому не буде росії?". 

Трьохсоттисячне поповнення – це, безумовно, значний ресурс, який значно перевищує той, що був на початку агресії. Інше питання, росія не здатна забезпечити таку кількість призваних резервістів, солдат і офіцерів запасу сучасною зброєю та військовою технікою. Навіть розконсервування припорошених пилом баз і складів з технікою і зброєю 60-х, а то й 50-х років минулого століття, не розв'язують цього питання. Колосальний дефіцит озброєння та військової техніки кремлівський диктатор намагається поповнити з допомогою потужних ресурсів своїх стратегічних партнерів. Хочу сподіватися, що Китай не готовий стати стороною глобального конфлікту та не відкриє путіну кривавий "ленд-ліз". 

Екссекретар РНБО розповів, що відсутність мотивації та професійної підготовки, злагодження та бойового досвіду нашвидкоруч створених частин з примусово мобілізованих орків також значно знижують ефект їх застосування.

Окопи рашистів
Окопи рашистівdefence-ua.com

Відсутність мотивації та професійної підготовки, злагодження та бойового досвіду нашвидкоруч створених частин з примусово мобілізованих орків також значно знижують ефект їх застосування. Разом з тим значне збільшення чисельності штурмових підрозділів, за спинами яких стоятимуть загородзагони, також не можна недооцінювати. 

Більш небезпечними є друга та третя частина анонсованого "плану". Безпрецедентне визнання (ред. – тимчасово) окупованих територій України "частиною росії" та гіпотетичне застосування путіним ядерної зброї під гаслом "захисту рф від військової загрози". 

Незалежно від реалізації всіх компонент путінської тріади, ми входимо в зиму на тлі системного знищення критичної інфраструктури, що забезпечує життєдіяльність країни. Ворог намагатиметься зруйнувати об'єкти енерго- та водопостачання, транспортну та комунальну інфраструктуру. Все це стає серйозним викликом для нашої країни і потребує не тільки мобілізації всіх наявних у нас ресурсів, а й чіткої взаємодії з нашими стратегічними партнерами. Не потрібно ніякої паніки і сумнівів у нашій перемозі, але кожен з цих викликів потребує не гучних заяв, а відпрацювання чітких та послідовних контрзаходів. 

Масштабне постачання та власне виробництво зброї залишається головним пріоритетом забезпечення нашої перемоги. Але в цьому питанні повинні відбутися якісні зміни. 

Олександр Турчинов наголосив: жоден російський удар не повинен залишатися без аналогічної за руйнівними наслідками відповіді.

Окрім значного збільшення засобів ураження, ключовий акцент необхідно зробити на сучасних системах протиповітряної і протиракетної оборони. Не менш важливий пріоритет – ракетні комплекси, здатні знищувати ворожі цілі на великій відстані. Без цього ми не зможемо захистити наших громадян та життєзабезпечувальні інфраструктурні об'єкти від російських ударів. Жоден російський удар не повинен залишатися без аналогічної за руйнівними наслідками відповіді. Тільки такі аргументи можуть зупинити знищення наших міст та цивільних об'єктів.

У нашої країни немає ядерної зброї. Тому анонсований ядерний удар путіна, зокрема ракетами, вивезеними з України після підписання Будапештського меморандуму в 1994 році, може зупинити тільки тверда позиція наших союзників і, в першу чергу, США та Великої Британії, які були гарантами нашої безпеки під час ядерного роззброєння. 

Екссекретар РНБО також зауважив, що путін в жодному разі не застосує ядерної зброї проти України, якщо розумітиме, що отримає асиметричну смертельну відповідь від провідних країн світу.

путін не застосує жодний ядерний боєприпас проти України, якщо розумітиме, що отримає асиметричну смертельну відповідь від провідних країн світу. Протистояння вийшло на глобальний рівень і відповідь державі-терористу та її фюреру має бути глобальною! 

Олександр Турчинов

Читайте також: країни G7 засудили ядерні погрози путіна і псевдореферендум на окупованих територіях.

Попередній матеріал
Обезголовлені тіла українських військових і гори лайна: воєнкор розповів, що ЗСУ побачили у визволеному від рашистів Богородичному
Наступний матеріал
Більшість мобілізованих росіян будуть кинуті на передову з мінімальною підготовкою – британська розвідка
Loading...