Ілон Маск
Ілон Маск ukranews.com

Білоруси звернулися до Ілона Маска: просять забезпечити країну інтернетом

  Читайте по-русски
  Відповідна петиція з'явилася на платформі Change.org

  Білоруси зареєстрували петицію із проханням до Ілона Маска провести в Білорусь супутниковий інтернет Starlink. Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на текст звернення.

  Станом на зараз петиція, яку розмістили на платформі Change.org, набрала понад 5 тисяч підписів.

  На думку авторів звернення, жителі Білорусі протягом трьох днів не могли користуватися інтернетом, адже влада країни вдалася до блокування  мережі по всій країні.

  У петиції зазначено, що такі дії з боку білоруської влади були здійснені цілеспрямовано, щоб протестувальники не мали змогу ні спілкуватися між собою, ні поширювати за межі країни інформацію про насилля міліції.

  За словами авторів петиції, допомога Ілона Маска покладе край несправедливості і забезпечить білорусів правом на вільне висловлення власних думок через інтернет.

  Нагадаємо, масові акції протесту в Білорусі почалися після президентських виборів 9 серпня. Хоча незалежний екзитпол показав, що перемогу на виборах отримала опозиціонерка Світлана Тихановська, влада заявила, що чинний президент Олександр Лукашенко набирає 80% голосів виборців. Також у країні почались проблеми з інтернетом.

  Попередній матеріал
  Міліціонер, який виступив проти насилля щодо протестувальників, покинув Білорусь
  Наступний матеріал
  Денісова закликала владу Білорусі повернути затриманих українців додому
  Loading...