Бенедикт XVI провів останню аудієнцію в ролі Папи Римського [відео]

  Остання аудієнція Папи Римського. Бенедикт XVI востаннє звернувся до вірян, як голова католицької церкви. У промові понтифік заявив, що на його 8 років головування припало багато складнощів, однак Бог супроводжував його упродовж усього перебування на престолі.

  Бенедикт XVI подякував вірянам за повагу, з якою люди сприйняли його рішення про відставку. Понтифік заявив - зрікся престолу заради благополуччя церкви, і закликав молитися за майбутнього голову католиків. Попрощатися з Папою на площі Святого Петра у Римі зібралися 200 тисяч людей. Серед прочан - багато католиків з Німеччини, батьківщини Бенедикта XVI.

  Завтра о 21-й годині за київським часом спливе термін повноважень чинного понтифіка. Звільнення він зустріне у Кастель Гандольфо - літній папській резиденції. Туди понтифік вирушить із Ватикану о 18-й на гелікоптері. У відставці Бенедикт XVI отримає звання "Почесного Папи" або "Почесного римського понтифіка".

  Бенедикт XVI, Папа Римський: "Коли 19 квітня 2005 року, майже 8 років тому, я прийняв паству Петра - був упевнений, і ця впевненість була в мене завжди, що життя в церкві йде від волі Божої. Тоді, як часто пізніше згадував, у моєму серці резонували слова: "Господи, чому ти просиш мене? Ти поклав на мої плечі тяжкий тягар, але якщо ти мене просиш, тоді я погоджуся, бо знаю: ти вестимеш мене, попри всі мої слабкості". 

  Попередній матеріал
  Правозахисники: реформи влади не покращили життя громадян
  Наступний матеріал
  Болгарський митрополит продає годинник, щоб розплатитись за електрику
  Теги:
  Loading...