politolog.net

Байден пообіцяв відповісти на кібератаки з Росії

  Віце-президент США Джо Байден пообіцяв відповісти на кібератаки, в яких американська влада звинувачує Росію

  Про це Джо Байден в інтерв'ю телеканалу NBC, передає BBC.

  "У нас є можливості зробити це, і сигнал буде подано. Він (Путін – 5.ua) дізнається про це, і це станеться в той час, який виберемо ми, і за тих обставин, які матимуть найбільший ефект", - зазначив Байден.

  Минулого тижня міністерство внутрішньої безпеки США і управління національної розвідки випустили спільну заяву, в якій офіційно звинуватили російську владу в організації кібератак на американські політичні структури.

  Розвідувальні відомства повідомили, що мова йде про публікації на сайтах DCLeaks і WikiLeaks електронного листування американських політиків, а також про діяльність хакера з ніком Guccifer 2.0, який взяв на себе відповідальність за злом серверів демократичної партії США.

  "Ми впевнені, враховуючи масштаб і складність цих атак, що санкціонувати ці дії могли тільки вищі російські державні особи", - йдеться в заяві. Метою кібератак в відомствах назвали спробу вплинути на електоральний процес.

  Американські спецслужби неодноразово звинувачували Росію в тому, що вона намагається вплинути на результат майбутніх президентських виборів, натякаючи при цьому, що Москва підтримує кандидатуру республіканця Дональда Трампа. При цьому, на думку Байдена, Росія не має можливість докорінно вплинути на результат виборів.

  Попередній матеріал
  19 жовтня у Брюсселі Президент проведе політичні консультації Україна-ЄС
  Наступний матеріал
  В КДБ його називали "Хитрим лисом": 10 фактів до роковин вбивства Степана Бандери

  Російська кібервійна проти України: як подолати країну-агресора

  Білий дім назвав найбільші кіберзагрози: список очолила Росія

  Турчинов: Росія активізує ще один елемент "гібридної війни" – кібершпіонаж

  В Україні створили Національний центр кібербезпеки