Україна ЄС facebook.com/petroporoshenko

19 жовтня у Брюсселі Президент проведе політичні консультації Україна-ЄС

  Політичні консультації високого рівня Україна-ЄС відбудуться за участю Президента України Петра Порошенка, Президента Європейської Ради Дональда Туска, Президента Європейської Комісії Жан-Клода Юнкера, Президента Європейського Парламенту Мартіна Шульца та профільних членів Європейської Комісії

  Лідери України та інституцій ЄС обговорять розвиток ситуації на Донбасі та в Криму, стан виконання Мінських домовленостей та перспективи санкційного режиму щодо Росії у відповідь на її агресію проти України, повідомляє прес-служба глави держави.

  Учасники зустрічі також обговорять прогрес у впровадженні реформ та шляхи посилення підтримки з боку ЄС, а також скоординують подальші кроки щодо ратифікації Угоди про асоціацію та запровадження безвізового режиму для громадян України.

  20 жовтня 2016 року Порошенко візьме участь у розширеному саміті Європейської народної партії, який відбудеться у Маастрихті. Він також проведе двосторонні зустрічі з лідерами окремих держав-членів ЄС з метою координації позицій напередодні Саміту Євросоюзу 20-21 жовтня у Брюсселі.

  Попередній матеріал
  Кремль готує росіян до ядерної війни – ABC News
  Наступний матеріал
  Байден пообіцяв відповісти на кібератаки з Росії

  Перспектива поділів у Європі є найсерйознішим викликом ЄС - Дуда

  Останні резолюції ПАРЄ щодо України вплинуть на питання продовження санкцій ЄС проти Росії – політичний експерт