Адвокат: Аваков не перебуває під домашнім арештом [відео]

  Арсен Аваков не перебуває під домашнім арештом. Про це в ексклюзивному інтерв`ю "5 каналу" повідомив адвокат екс-чиновника.

  Він спростував інформацію Генеральної прокуратури України і наголосив - Аваков може вільно пересуватися Італією. Раніше італійські прокурори просили для екс-посадовця домашнього арешту до вирішення питання про його екстрадицію. Вже за місяць італійський суд має поставити крапку у цій справі. А українська сторона за цей час - повинна оформити усі небхідні документи. Арсена Авакова затримали силами Інтерполу в кінці березня. В Україні його звинувачують у незаконному відчуженні землі. Соратники екс-посадовця попросили надати йому притулок через політичні переслідування на батьківщині.

  Корадо Олів`єрі, авдокат Арсена Авакова: "Це рішення  Римського апеляційного суду, і в ньому чітко зазначається що Суд  відкликає запобіжний захід утримання під вартою, що був застосований до Авакова Арсена,  постановляючи його звільнити, якщо він не ув`язнений за інше. Як бачите, немає жодної згадки про домашній арешт".

  Попередній матеріал
  Макіївка: з готелю виселяють людей, які постраждали від аварії в будинку [відео]
  Наступний матеріал
  Барак Обама оприлюднив декларацію про доходи за 2011-й рік
  Теги: