Макіївка: з готелю виселяють людей, які постраждали від аварії в будинку [відео]

  24 родини зі зруйнованого будинку в Макіївці, які після аварії мешкали в готелі тепер виселяють із номерів. Коли у лютому у триповерхівці завалилася зовнішня стіна, міська влада пообіцяла - людям нададуть житло. Новими квартирами їх не забезпечили, а тепер виселяють з тимчасових помешкань.

  Ольга Приходько, жителька аварійного будинку: "Выселят с номера буду сидеть в коридоре, буду стоять на улице. Мне идти некуда".

  Про виселення люди дізналися напередодні. На двері кожного номера наклеїли  оголошення. За умовами, мешканці повинні звільнити тимчасове житло до 12 години дня. Або сплачувати за проживання власним коштом. Досі за них платила міська влада.
   
  Тамара Кожанова, жителька аварійного будинку: "Оплачивать гостиницу мы не в состоянии, потому что у меня зарплата ниже стоимости одного дня проживания". 
   
  Катерина Удальцова, жителька аварійного будинку: "Мне некуда идти сумки, пакеты собрала – 10 пакетов, а куда идти? Если было бы потеплее, я бы на лавочке переспала, а так нет у меня родственников. Я сама с Армении".

  Більшість людей виїжджають з готелю до знайомих та родичів. Решта, кому нікуди їхати, збирається повернутися до зруйнованого будинку. Попри те, що міська влада вже провела тендер на закупівлю квартир, в`їхати до них люди зможуть не раніше наступного тижня. Угоду про купівлю квартир мають укласти 17 квітня. Чиновники кажуть - платити за готель з бюджету міста більше не можуть.

  Володимир Полянський, заступник Макіївського голови: "Мы в соответсвии с кодексом провели тендерную процедуру ускоренного по закупке услуги по гостинице "Маяк". Деньги еще 8 числа закончились для оплаты услуг гостинице Маяк.  90% это люди, которые действительно поняли и агенты поняли это и все вопросы решаются". 

  У міській раді пообіцяли продовжити термін проживання в готелі лише трьом родинам, доки процедура купівлі нових квартир не завершиться. Решті, вважають чиновники, є де мешкати.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Макіївка, Донеччина, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Північній Кореї готуються до 100-річчя від дня народження Кім Ір Сена
  Наступний матеріал
  Адвокат: Аваков не перебуває під домашнім арештом [відео]
  Теги: