14 людей загинули у аварії на залізниці на сході Індії

  14 людей загинули у аварії на залізниці на сході Індії. Там поїзд зіткнувся з автобусом. В авто люди поверталися з весілля. Водій не побачив та вчасно не зупинився перед залізничним переїздом. Серед загиблих - наречена.

  Очевидці кажуть - потяг зачепив автобус та протягнув його на собі кілька десятків метрів. Після чого загорівся. У поліції наголошують - трагедія сталася через те, що біля переїзду насаджено багато дерев, які ускладнюють видимість для і машиністів, і для водіїв. На місці трагедії призупинено рух потягів. Триває розслідування катастрофи.

  Діліп Нанда, місцевий мешканець: "Це вже вдруге, саме на цьому місці трапляється аварія. Десь років зо 20 тому тут також сталося нещастя, загинуло 6 чи 7 людей. Сьогодні ж померли приблизно 14".

  Біжай Даш, офіцер поліції: "Ці люди їхали у авто, яке зіткнулося з поїздом. Загинули 14 людей та ще 2 потрапили до шпиталю. Тут проблема в тому, що з-за повороту не видно потягу, бо насаджено дуже багато дерев. Раніше тут також траплялися прикрі інциденти".

  Попередній матеріал
  Кримські "силовики" опинилися під слідством
  Наступний матеріал
  На третину здорожчала енергія для підприємств та бюджетних установ
  Теги:
  Loading...