На третину здорожчала енергія для підприємств та бюджетних установ

  Обвал гривні - не за горами. На третину підвищено тарифи на теплову енергію для промислових виробників та бюджетних установ. Таке рішення напередодні оголосила Нацкомісія регулювання енергетики. Там стверджують - тарифи на реалізацію теплової енергії були підвищені через те, що витрати її виробників зросли у зв`язку зі збільшенням цін на паливо вугілля, газ і мазут.

  Однак, у Нафтогазі запевнили - вартість блакитного палива залишилася незмінною. А у Мінпаливенерго повідомляють про зниження цін на вугілля на понад 5 відсотків. Лише мазут подорожчав, але на 10 відсотків. А нацкомісія на 30 відсотків підвищила тарифи на реалізацію теплової енергії 17 найбільшим її виробникам. За словами промисловців, таке здорожчання енергії для підприємств зробить їхню продукцію ще більш дорогою, що призведе до нового стрибка інфляції і зменшить конкурентоздатність українських компаній, а деякі, які в умовах економічної кризи ще намаються вижити, змусить взагалі припинити діяльність.

  Нагадаємо, згідно з офіційною статистикою з початку кризи Україна втратила вже понад третину своєї промисловості. Дізнатися про теперешній стан вітчизняної промиловості у статистів практично неможливо. Урядом було ухвалено рішення відмовитися від щомісячного оприлюднення статистичних даних.

  Попередній матеріал
  14 людей загинули у аварії на залізниці на сході Індії
  Наступний матеріал
  "Financial Times" пропонує своїм співробітникам у літку перейти на 3-денний робочий тиждень
  Теги:
  Loading...