Геннадій Зубко
Геннадій Зубко Facebook / За Чай.com

Зубко: Україна на 100% готова до опалювального сезону

Утім, за питання подачі тепла до осель відповідають місцеві органи влади

Україна на 100% готова до опалювального сезону. У цьому запевнив журналістів віце-прем'єр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Водночас, він нагадав, що за подачу тепла в оселі відповідатимуть місцеві органи влади, які і повинні ухвалити рішення про старт опалювального сезону. Він має розпочатися, щойно середньодобова температура протягом трьох днів буде нижчою за +8 градусів.

Натомість у дитячих садках та лікарнях батареї стануть гарячими, тільки-но стовпчик кімнатного термометра впаде до +16 градусів. Так, зокрема, у Києві відсьогодні почали опалювати у соціальних закладах.

"Сьогодні Україна на 100% технічно готова. Це стосується соціального сектору, житлового, паспортів, які отримає житловий сектор для отримання енергоносіїв. Ну і головне – це котельні, які генерують тепло. Сьогодні крану у Києві, який запускає опалення по країні, немає. Ми зробили усе можливе для того, щоб місцевому самоврядуванню робити це самостійно: регуляторну базу, тарифоутворення, фінансову децентралізацію. Я хочу наголосити, що нормативна рамка дозволяє місцевому самоврядуванню, яке є відповідальним, вчасно це розпочинати", – прокоментував Зубко. 

Попередній матеріал
Вживали "парасольки": кількість постраждалих від отруєння грибами зросла
Наступний матеріал
Зустріч Президентів України та Туреччини з представниками ЗМІ - відео
Loading...