Лікарня
Лікарня fotolia.com

Вживали "парасольки": кількість постраждалих від отруєння грибами зросла

Усіх постраждалих до лікарні доправили у вкрай тяжкому стані

Кількість постраждалих від отруєння грибами на Львівщині зросла до семи. Їх ушпиталили у вкрай тяжкому стані. Про це повідомляє "5 канал". 

Шестеро пацієнтів із семи - мешканці Радехівського району. Це родина: батько, мати, їхній 15-річний син і сусідка, яка разом із сім'єю їла грибну страву. Також зафіксували ще два випадки отруєння двох не знайомих між собою людей. Крім того, до реанімації потрапив і чоловік з іншої частини області – Жидачіва.

Усі пацієнти мають однакові симптоми. Вони їли сироїжки та гриби-парасольки, серед яких найімовірніше була бліда поганка. Загалом від початку року двадцятеро людей отруїлися блідою поганкою на Львівщині. Одного чоловіка медикам врятувати не вдалося.

"Усі вони вживали гриби, які вони називають парасольками, чи сироїжками. Четверо з п'ятьох – вкрай важкий стан. Симптоми характерні для отруєння блідою поганкою. Хоча пацієнти всі при свідомості, але є ознаки ураження печінки. Загрози життю звичайно є. Тому є такі показники, які треба дивитися, як вони будуть виходити з цієї ситуації", – зазначає заступник головного лікаря обласної клінічної лікарні Лідія Юхимів. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Грибний сезон: лісові врожаї тішать українців своєю кількістю

Гриби
/
Гриби
Гриби
/
Гриби
Гриби
/
Гриби
Гриби
/
Гриби
Гриби
/
Гриби
Гриби
/
Гриби
Гриби
/
Гриби
Гриби
/
Гриби
Гриби
/
Гриби
Гриби
/
Гриби

Попередній матеріал
Матч уболівальників: як зіграли між собою міні-збірні України та Хорватії
Наступний матеріал
Зубко: Україна на 100% готова до опалювального сезону
Loading...